Malezya’da cep telefonu, dizüstü bilgisayar, tablet ve popüler cihazlar için haberler

Malezya’da cep telefonu, dizüstü bilgisayar, tablet ve popüler cihazlar için haberler

Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max, 6.67 inç 2.5D Dot ile gelecek ve 120Hz yenileme hızı ekranını destekleyecek mi?

Birkaç ay önce, xiaomi Xiaomi Redmi Note 9 ve Note 9 Pro’yu uygun fiyat etiketi ile piyasaya sürdü. İşte şirketin yakında High-end sürümünü piyasaya sürebileceğine dair bir söylenti var (belki de Redmi Not 9 Pro Max) teknik özellikler sızıntıları ile.

Xiaomi Redmi Note 9 serisi Malezya sürümü: RM649'dan Dörtlü kamera ve 5020mAh pil

Geçen hafta, xiaomi Malezya’da Redmi Note 9 serisinden iki model piyasaya sürdüğünü duyurdu. Şirket daha önce Redmi Note 9S’i Mart 2020’de piyasaya sürmüştü ve resmi olarak tanıtmıştı. Redmi Not 9 ve Redmi Not 9 Pro bugün. 11-17 Mayıs 2020 tarihleri ​​arasında ön sipariş ile satışa sunulacaktır. RM649’dan başlayarak.

Xiaomi, 30 Nisan 2020'de Redmi Note 9 serisini piyasaya sürecek

Xiaomi’nin Twitter hesabından yapılan açıklamaya göre, Xiaomi’yi açıklamayı planlıyorlar. Redmi Not 9 Küresel pazar için 30 Nisan 2020’de seri. Ama hepsi bu kadar değil, aynı zamanda büyük bir olasılık da var. Redmi Not 9 Pro, ayrıca Redmi Not 9 Pro Max de açıklanacak.

Xiaomi Malezya, 23 Mart 2020'de Redmi Note 9S'nin piyasaya sürüldüğünü onayladı, Snapdragon 720G ve 6GB RAM ile geliyor

merak ediyorsanız ne zaman xiaomi getirmeyi planlıyor Redmi Not 9 Malezya’ya dizi, daha fazla merak etmeyin. Xiaomi’nin Hindistan’da Redmi Note 9 serisini piyasaya sürmesinin üzerinden sadece birkaç gün geçmişti. Fakat Xiaomi Malezya şimdi iki Redmi Note 9 serisi cihazdan birinin olacağını onayladı Malezya’ya geliyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*