MetroPCS, bugün 200 dolara satılan LG Spirit 4G’yi duyurdu

MetroPCS, bugün 200 dolara satılan LG Spirit 4G’yi duyurdu

MetroPCS, kararlı 4G cihazlarına yeni bir Android ekliyor. bu LG Ruhu bugün mevcuttur ve Gorilla Glass tarafından desteklenen 4,5 inç ekrana, 1,2 GHz çift çekirdekli işlemciye ve 5 MP kameraya sahiptir. Telefon, Ice Cream Sandwich’i kutudan çıkarıyor.

MetroPCS, cihaza 40 dolardan başlayan çeşitli 4G servis seçenekleri sunuyor. 60 $ sınırsız her şeyi sağlar. Spirit 4G, 70 $ ‘lık posta indiriminden sonra 199 $ olarak fiyatlandırılır. Çevrimiçi alışverişlerden elde edilen gelirin bir kısmı, Okul Sonrası All-Stars’a yardım etmek için kullanılacak. Aşağıdaki basın açıklaması.

MetroPCS, Yeni LG Spirit™ 4G Akıllı Telefon ile Büyük Ekran, Büyük Değer Getiriyor

Tüketiciler, 4,5 inç dokunmatik ekranlı LG akıllı telefonu 199 $’dan 40 $’dan başlayan 4G LTE planlarıyla eşleştirebilir

DALLAS (31 Ocak 2013) – MetroPCS Communications, Inc. (NYSE: PCS), LG Electronics’in 4,5 inç dokunmatik ekranlı Android™ akıllı telefonu Spirit™ 4G’nin lansmanı ile 2013’te büyüyor. Spirit 4G, kristal netliğinde bir ekrana ve 4G LTE bağlantısına sahip şık ve şık çerçevesinde birinci sınıf özellikleri bir araya getirir ve her biri yıllık sözleşme olmadan 199 $ artı vergi indirimi sağlar.

LG Spirit 4G, özellikleri ve kullanım kolaylığını bir sonraki seviyeye taşıyarak MetroPCS’in diğer LG 4G LTE modelleri – Esteem, Connect 4G ve Motion 4G – ile olan başarısının üzerine inşa edilmiştir:

· Hayatın hareketli anları için 1080p Gerçekçi HD video kaydı

MetroPCS’in kısa süre önce basitleştirilmiş 4G LTE tarife planları sayesinde Spirit 4G’de bulunan tüm özelliklerle değer bitmiyor ve vergiler ve yasal ücretler dahil sadece 60 $’a sınırsız 4G LTE konuşma, metin ve veri sunuyor. Şirket ayrıca, tüm mevcut Android ve 4G LTE tarife planlarında mevcut olan, ayda yalnızca 5 ABD doları karşılığında Rhapsody’ye erişim sağlayan, isteğe bağlı sınırsız mobil müzik hizmeti için şehirdeki en iyi anlaşmayı da duyurdu.

MetroPCS ve LG ayrıca, akademik destek, zenginleştirme fırsatları ve katılımcıları becerilerle donatan sağlık ve fitness aktiviteleri sağlamaya adanmış kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan Okul Sonrası All-Stars’a (ASAS) fayda sağlayan All-Star Spirit kampanyasını da başlatıyor. ortaokul, lise, kolej ve 21. yüzyıl iş gücünde başarılı olmak için gereken deneyimler ve ilişkiler. MetroPCS ve LG, ASAS’ın ortaokul öğrencilerine mezuniyet yolunda ilerlemeleri için liseye hazırlık ve okul sonrası programlama sağlama çabalarını desteklemektedir. Çevrimiçi olarak ve ASAS pazarlarında* satın alınan her LG Spirit 4G, ASAS programlarına dahil olan çocuklar üzerinde doğrudan etkisi olacak bağışa katkıda bulunacaktır. Önümüzdeki hafta başlayacak kampanya hakkında daha fazla bilgiyi www.metropcs.com/ASAS adresinde bulabilirsiniz.

LG Spirit 4G bugünden itibaren mağazalarda ve çevrimiçi olarak www.metropcs.com adresinde sınırlı bir süre için 70$’lık posta indiriminden sonra 199$ artı vergi fiyatıyla satışa sunuluyor.

| | |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*