Microsoft Edge için mağazada bulunan Sayfa Çözümleyici uzantısı

Microsoft Edge için mağazada bulunan Sayfa Çözümleyici uzantısı

bunu sana zaten söyledik Microsoft, Edge için uzantı desteği sunmaya başlamaya hazır Yaklaşan bir Insider sürüm önizleme derlemesinde. Birkaç gün önce , Microsoft Edge uzantı sayfası resmi duyurudan önce yayına girdi . Artık Microsoft Edge için “Page Analyzer” uzantısı mağazada resmi olarak mevcut. En son önizleme derlemesindeki kullanıcılar, mağazadan diğer normal uygulamalar gibi indirip yükleyebilir ve başlat menüsünden de başlatabilir. Edge tarayıcısının komut çubuğunda oluşturulmuş düğmeler vardı, ancak ne yazık ki bu mevcut Edge Builds’ta etkinleştirilmedi. Mağazada, uzantı ARM işlemcilerini destekliyor gibi görünüyor, bu da Windows 10 Mobile için uzantı desteğinin o kadar uzakta olmadığı anlamına geliyor.

Ekran görüntüsü (67)

Page Analyzer, ünlü balta kitaplığını kullanarak erişilebilirlik dahil olmak üzere iyi bilinen bazı en iyi uygulamaları analiz ederek web sitenizi iyileştirmenize yardımcı olur.

Derleme 14284’ün, Edge’de uzantıları içerecek ilk rs1_release yapısı olduğu varsayılır. Mevcut Insider yapısı bu yapı numarasına çok yakın ve Insider’ın günümüzde gerçekten hızlı olması, bu hafta veya önümüzdeki hafta gelecekleri anlamına geliyor.

Mağazadan indirin burada.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*