Microsoft Edge için OneLogin uzantısı kullanıma sunuldu

Microsoft Edge için OneLogin uzantısı kullanıma sunuldu

İki hafta önce yapılan resmi duyurunun ardından, Xbox Game Pass alpha 7 Nisan’da kapanıyor. Xbox Game Pass, Xbox meraklılarına ayda 9,99 ABD doları karşılığında Xbox One ve Xbox 360 oyunları kataloğuna erişim sağlayan abonelik tabanlı bir hizmettir. Şu anda hizmet, seçili Xbox üyelerine ücretsiz olarak sunulan alfa önizleme testinde ve bu ücretsiz erişim 7 Nisan’da sona eriyor.

Denemeye davet edilen şanslı kişilerden biriyseniz, Insider Hub’da kullanıcılara ücretsiz önizlemelerinin 7 Nisan’da sona ereceğini bildiren bir mesaj göreceksiniz. Mesaj, Microsoft’un veri ve geri bildirim topladığını belirtiyor ve şimdi son düzeltmeleri yapmak için önizlemeyi kapatıyoruz ve ardından bu baharda herkese açık olarak yayınlıyoruz.

Yine de Xbox Game Pass’in ne zaman genel kullanıma sunulacağını bilmiyoruz, ancak Microsoft, Xbox Live Gold abonesinin, geçiş herkese açık hale gelmeden önce katılmaya davet edileceğini duyurdu. Şirket ayrıca Xbox Game Pass’in Games with Gold programının yerini almayacağını, ancak çevrimiçi oyuncuların çevrimiçi oynamaya devam etmek için yine de Gold’a ihtiyaç duyacağını belirtti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*