Microsoft Launcher, en son güncellemede daha fazla özelleştirme seçeneğiyle güncellendi

Microsoft Launcher, en son güncellemede daha fazla özelleştirme seçeneğiyle güncellendi

Tüm Android kullanıcıları için Microsoft Launcher’a yeni bir güncelleme geliyor. En son uygulama 4.5.0.39810 sürümüne güncellendi. Genel iyileştirmeler ve hata düzeltmelerinin yanı sıra en son güncelleme, Microsoft’un Android başlatıcısına çeşitli özelleştirme seçenekleri getiriyor.

Kaçırdıysanız, birkaç hafta önce Microsoft, Microsoft Launcher’ın 4.4 sürümünü halka sundu. v4.4 Başlatıcı ile başlatıcı, uygulama çekmecesinde klasör oluşturma, ana ekranda toplu iş modu ve daha fazlasını alır. Ve şimdi, önemli özelleştirme seçenekleri ve tüm hata düzeltmelerinin üstesinden gelen yeni bir güncelleme yayınlanıyor.

Güncelleme, özellikle Android O cihazları için genel performansı artırdı. Artık Android O cihazlarınızda ev ve kilit ekranı için duvar kağıtları ayarlayabilirsiniz.

Bu güncellemedeki en dikkat çekici özellik, artık uygulama çekmecesinde, yuvada ve ana ekranda simge boyutunu ayarlayabilmenizdir. Bunun dışında Microsoft, arama alanına “Bing’de Trendler” adlı yeni bir bölüm ekledi. Temel olarak bu, geçmişinize dayalı olarak haber akışını görüntüler ve aynı zamanda popüler haber konularını da içerir.

İşte güncelleme için resmi değişiklik günlüğü:

Eskiden Arrow Launcher (şimdi Microsoft Launcher) olarak bilinen Microsoft Launcher, 2017’nin en iyi 25 uygulamasından biridir. Android için en iyi tasarlanmış başlatıcılardan biridir ve Google Play Store’dan 10 milyondan fazla kez indirilmiştir. Devam edip uygulamayı buradan Google Play Store üzerinden güncelleyebilir ve güncellemede dikkate değer herhangi bir yeni özellik bulursanız aşağıdaki yorumda bize bildirebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*