Microsoft patenti, önemli Surface Pen iyileştirmelerine işaret ediyor

Microsoft patenti, önemli Surface Pen iyileştirmelerine işaret ediyor

https://disq. biz/p/20bdehd

Mayank Parmar’a yanıt olarak.

Üzgünüz ama hayır, bu taahhüt, bu özellik için bir özellik bayrağının eklendiğini söylemez, bu taahhüt, geliştiricinin, bu Çekme İsteğinin durumunun dediği gibi, bu özelliğin uygulanmasını başlattığını söyler: Devam Eden Çalışmabu, taahhüdün olduğu anlamına gelir birleştirilmedi ve hiç kimse bunu Chrome’da finanse edemez!

Windows lütfen önce uyumlu hale getirin ve Windows probs 1809’unuzu düzeltin.. ondan sonra diğerlerinin düşüncesini yapın..aksi takdirde, Windows 10 insanlar tarafından başarısız olacaktır. Leo Varela’ya cevap olarak.

Güzel yakalama, hikayeyi güncelledi.

Kaydırma çubuğuyla ilişkili başka bayraklar da vardır, ancak tüm bu bayraklar Chrome kararlı sürümünde de mevcuttur.

Ancak, Chromium Gerrit gönderisi, bir özellik bayrağının eklendiğini söylüyor. https://uploads.disquscdn.com/images/067ca001e960a24a7d73a9055d27123ce2ece37cb83a348bd721d70af2f3e012.jpg

Bu bayrak uzun süredir mevcut ve bence Microsoft’un uygulamak istedikleriyle hiçbir ilgisi yok:
Mayank Parmar’a yanıt olarak.

Microsoft’un Surface Ürünleri, donanım, tip kapakları ve ayrıca Surface Pen için iyi bir üne sahiptir. Surface Pen, dört bin seviye basınç hassasiyeti ve iyi performans sunarken, bu alandaki rekabet şiddetli ve Microsoft’un kaleminin bir yükseltme yapması gerekiyor.

Çevrimiçi olarak yeni bir patent ortaya çıktı ve Surface Pen ve diğer prob uçları için modüler bir kapsül gösteriyor. Patent, ekran kaleminin yuvasına sığacak şekilde boyutlandırılmış ve şekillendirilmiş ve modüler olan bir ekran kalemi kapsülünden bahseder.

Tarafımızdan tespit edilen ‘STYLUS CAPSULE’ başlıklı yeni bir patent, Ocak 2018’de Microsoft tarafından dosyalandı ve 11 Temmuz 2019’da USPTO tarafından yayınlandı.

Kapsül, plastik malzemeden yapılmıştır ve bir uç ucunda sivrilen silindirik mahfaza içerir. Kapsül, bir uç anten ve muhafazanın bir dış yüzeyine basılmış bir anten içeren bir kalem ucuna sahiptir.

Microsoft’tan daha fazlası:

Şekiller, her biri kaleme yerleştirilmiş olan iki farklı kapsülün örneklerini göstermektedir. Her kapsül, kapsülün iç kısmının uzunlamasına ekseni boyunca uzanan ve bir ucunda kapsülden çıkıntı yapan bir kalem ucuna sahip olan bir şafta (108) sahiptir. Ekran kalemi kullanıldığında, kişi kalemi geleneksel bir kalem veya kurşun kalem kullanıyormuş gibi elinde tutar ve ekran kaleminin ucunu tablet bilgisayar ekranı veya başka bir yüzey gibi bir yüzeye bastırır. Kalemdeki isteğe bağlı bir basınç sensörü, mil üzerindeki basıncı algılayabilir.

“ŞEK. 1B basınç sensörü kapsülün dışındadır. Şekil 2’deki kapsül durumunda; 1C basınç sensörü kapsülün içindedir. Bununla birlikte, her iki durumda da, kapsül, şaft uzunlamasına ekseni boyunca hafifçe ileri geri hareket ettiğinden ve uca yanal kuvvetler uygulandığında hafifçe yan yana hareket ettiğinden, kapsül hareketli bileşenler içerir. Kapsüldeki bir veya daha fazla yatak yüzeyi, yan yana hareketi en aza indirecek ve kuvvetleri milin (108) uzunlamasına ekseni boyunca iletecek şekilde hareket eder. Kapsül imalatında yatak yüzeylerine sahip olmak, yatağın farklı yüzeylerde yapılmasına kıyasla basitleştirilmiştir. parçalar. Kapsülün bir basınç sensörü içermesinin zorunlu olmadığına ve Şekil 2’deki basınç sensörünün gerekli olmadığına dikkat edin. 1B atlanabilir,” Microsoft, patent başvurusunda belirtti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*