Microsoft Store, akrilik bulanıklığı ve küçük bir değişikliği ortadan kaldıracak şekilde güncellendi

Microsoft Store, akrilik bulanıklığı ve küçük bir değişikliği ortadan kaldıracak şekilde güncellendi

Microsoft bugün E3’te geriye dönük uyumluluk programlarını orijinali içerecek şekilde genişlettiklerini duyurdu. Xboxoyunları. Microsoft, Xbox 360 oyunlarının Xbox one’da oynanmasına izin vermek için Xbox one’ı piyasaya sürdüklerinde geriye dönük uyumluluk programını tanıttı. Microsoft, Xbox One’da yaklaşık 400 Xbox 360 oyununu geriye dönük uyumlu hale getirdi.

Geriye dönük uyumluluk için sunulacak oyunlar, orijinal Xbox’ta göründükleri ve oynadıkları ile tamamen aynı performansı gösterecek. Sony ayrıca, oyunların yerel HD’de çalışmasına izin veren PS4 programında PlayStation 2 oyunları için sınırlı bir desteğe sahiptir. Xbox One’ın orijinal Xbox oyunları için geriye dönük uyumluluğunun bu yıl içinde kullanıma sunulması bekleniyor.

Bugün, Microsoft’un daha önce Project Scorpio olarak adlandırılan oyun konsollarının bir sonraki yinelemesini duyurduğu E3’te, şimdi resmi olarak Xbox One X.Ayrıca 9 GB’ı geliştiriciler tarafından oyunları için kullanılabilen 12 GB GDDR5 RAM’e sahiptir. Microsoft, Xbox One X için 1172MHz’de çalışan özel bir GPU motoru kullanacak.Xbox One X, dünya genelinde 499 $, 449 拢, 499 euro, 599 Kanada doları ve 649 Avustralya dolarına mal olacak ve 7 Kasım 2017’den itibaren satışa sunulacak.

İlk önce çalıştığını görmek istediğim

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*