Microsoft, Surface Pro 4 cihazlarını ekran titremesi ile değiştirecek

Microsoft, Surface Pro 4 cihazlarını ekran titremesi ile değiştirecek

Microsoft bugün Windows 10 PC ve Mobile için Store uygulaması için yeni bir güncelleme yayınladı. En son güncelleme, Mağaza uygulamasını yeni 11804.1001.7.0 sürümüne yükseltir. Güncelleme şu anda PC ve Mobil cihazlarda Sürüm Önizleme Halkasına kayıtlı Insider üyelerine dağıtılıyor.

En son Store güncellemesi, Store uygulamasının Hamburger menüsüne yeni Fluent Design öğelerini geri getiriyor. Akıcı Tasarım öğeleri, şirket Windows 10 için ilk kez piyasaya sürdüğünde Mağaza uygulamasına eklendi. Bu ekleme, Mağazanın performansını etkiledi ve Microsoft’u kullanıcılardan gelen olumsuz geri bildirimlerden sonra Akıcı Tasarım öğelerini kaldırmaya zorladı.

Şirket, Store uygulamasının bazı bölümlerinde bazı iyileştirmeler yaptıktan sonra Akıcı Tasarım öğelerini tekrar ekledi ancak uygulamanın hatalı performansı nedeniyle tekrar kaldırmak zorunda kaldı.

Bugün Microsoft, Akıcı Tasarım öğelerini geri ekledi ve bu sefer değişiklikler yalnızca hamburger menüsünde fark ediliyor.

Mağaza ekibinin yaptığı bir diğer yeni değişiklik de derecelendirme incelemesinde. Kullanıcılar artık aynı uygulama için, yüklendiği cihaza göre ayrı ayrı farklılaştırarak incelemeler gönderebilecekler. Örneğin, uygulama Mobil’de de yüklü olsa bile, yalnızca PC için uygulama için bir inceleme sunabileceksiniz.

Microsoft, temel uygulamalarının çoğuna Akıcı Tasarım öğelerini yeniden başlattı, şirket dün To Do uygulamasını benzer değişikliklerle güncelledi.

Akıcı Tasarım öğelerinin eklenmesi ve derecelendirme inceleme seçeneğindeki iyileştirmelerin yanı sıra Microsoft, hem PC’de hem de Mobil’de Windows 10 kullanıcıları için bazı gizli hataları düzeltmeyi ve Mağaza uygulamasının genel performansını iyileştirmeyi bir noktaya getirdi.

Yukarıda bildirildiği gibi, Microsoft Store için en son güncelleme şu anda kullanıma sunulmaktadır ve Windows Insider programına kayıtlı tüm Windows 10 cihazları için mevcuttur.

Lumia 735’imde akıcı tasarıma sahip mağazanın bu güncellenmiş sürümünü veya yalnızca Creator güncellemesi olan telefonlarla sınırlı olacak mı?

evet şimdi serbest bırakma halkasına geçerek alabilirsiniz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*