Microsoft, Windows 10’da OneNote için büyük güncellemeyi duyurdu

Microsoft, Windows 10’da OneNote için büyük güncellemeyi duyurdu

Windows 10 güncellemesi 3 yıl önce geldiğinde, uygulama penceresinde karanlık modu etkinleştirme özelliğini getirdi. Windows 10’daki modern UWP uygulamaları, beyaz yerine koyu pencere arka planını kullanabilir.

Windows 10’da uygulamalarda karanlık modu etkinleştirmenin iki yolu vardır. İlk olarak, Ayarlar uygulamasını açabilir ve kişiselleştirme ayarı altında koyu temayı etkinleştirebilirsiniz. Ayrıca, belirli uygulamalarda koyu temayı uygulamaların ayar sayfasından da etkinleştirebilirsiniz.

Windows 10 Mail uygulaması, kullanıcıların doğrudan uygulamanın ayarlar sayfasından koyu ve beyaz tema arasında geçiş yapmasına olanak tanır. Microsoft, artık Windows 10 Posta ve Takvim uygulaması için koyu ve beyaz arasında hızla geçiş yapmanıza yardımcı olacak bir geçiş ekleyen yeni bir güncellemeyi test ediyor gibi görünüyor. beyaz mod.

Microsoft, bu geçişi uygulamanın başlığına ekliyor ve bunu, Posta uygulamasında koyu ve açık tema arasında geçiş yapmak için kullanabilirsiniz.

Windows 10 Mail uygulaması da biraz daha az karanlık görünecek yeni bir karanlık mod alıyor. En sonInsider derlemesinde, uygulama zifiri siyah yerine koyu gri bir arka plan rengi kullanıyor gibi görünüyor.

Microsoft, güncellenmiş karanlık modu belirli Windows Insider’lar ile test ediyor ve bu güncelleme, zifiri siyah arka plan rengini daha açık karanlık mod lehine tamamen terk edecek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*