Microsoft, yeni Kanal 9 UWP Uygulamasını yayınladı

Microsoft, yeni Kanal 9 UWP Uygulamasını yayınladı

Microsoft şimdi Kanal 9 için yeni bir Evrensel Windows Uygulaması yayınladı. Microsoft.Kanal 9 2004 yılında şirketin müşterileri için oluşturulmuş bir Microsoft topluluk sitesidir. Video kanalları, tartışmalar, podcast’ler, senaryolar, röportajlar ve daha fazlasını barındırır.

Yeni Kanal 9 uygulaması, Dil-Etkin’i kabul eden İngilizce olmayan kullanıcılar için gelişmiş arama deneyimi sunar. Buna ek olarak uygulama, en sevdiğiniz programları sabitleme, Canlı Döşemeler, ağdaki diğer cihazlarda video yayınlama ve izleme ve Windows 8 Charm kullanarak videoları paylaşma gibi özellikleri de içerir.

UWP olduğu için uygulama, mobil cihazlar için de kullanılabilir. Yeni uygulama, bazıları aşağıda listelenmiş birçok yeni özellik içeriyor.

Ve Microsoft’un uygulamayla işi bitmedi. Ayrıca, arama deneyimini iyileştireceklerini ve yakında PlayList, Abone Ol ve Kullanıcının ilgi ve tercihine özel Kişiselleştirilmiş içerik gibi yeni özellikler ekleyeceklerini açıklamada belirttiler. Bu uygulamayı kullanmak için sabırsızlanıyor musunuz? Kanal 9 uygulamasını buradan indirebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*