Microsoft’un Print 3D uygulaması artık Windows 10 Mobile için mevcut

Microsoft’un Print 3D uygulaması artık Windows 10 Mobile için mevcut

Action Toast uygulaması şimdi bazı iyileştirmeler ve hata düzeltmeleri içeren yeni bir güncelleme alıyor. Action Toast’ın en son güncellemesi Windows 10 Aygıtına yapıldı ve bazı yeni özelliklerle birlikte geliyor.

Action Toasts, Eylem Merkeziniz aracılığıyla uygulamanızın bağlamını kaybetmeden işleri hızla halletmenin yeni bir yoludur. En son güncelleme, OneNote desteğini ekledi. Artık herhangi bir uygulamayı kapatmadan OneNote’a not gönderebilirsiniz.

Action Toast, Windows Phone’da çoklu görevleri daha erken yapar. Eylem Merkezi, Windows Phone’da eski olduğundan, Eylem Tostları, Eylem merkezi özelliğini geliştirir. Ayrıca, Wikipedia için en sevdiğiniz dili de seçebilirsiniz.

Geliştirici, yeni özellikler ve değişikliklerin yanı sıra hataları da düzeltti. Geliştirici, Twitter tostunun artık bağlantıları web sitesinde değil uygulamada açtığını kaydetti. Bu güncellemeyle birlikte sunulan bazı genel kullanıcı arayüzü ve performans iyileştirmeleri vardır.

Windows 10 için Aksiyon Tostlarını indirin.

Microsoft’un Print 3D uygulaması nihayet Windows 10 Mobile için kullanıma sunuldu ve Windows Mağazasından indirebilirsiniz. Print 3D, Windows 10 Mobile, PC’ler, HoloLens ve Xbox için yeni bir uygulamadır. Uygulama, 3D Builder’ı kullanarak 3D modelleri görüntülemenize, yakalamanıza, kişiselleştirmenize ve yazdırmanıza olanak tanır.

Print 3D uygulaması artık Windows 10 Mobile ve Xbox Cihazları için de mevcuttur. Print 3D ile birçok türde 3D dosyayı indirebilir ve 3D modelleme alanını kullanarak bunları düzenleyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken telefonun kamerasıyla bir fotoğraf çekmek ve uygulama onu 3D yapacak.

3B şekilleri sıfırdan oluşturabilirsiniz. Microsoft, kolayca 3B tasarım yapmanızı sağlayacak şekilleri dahil etti. 3D yazıcınız yoksa, 3D resmi çevrimiçi baskı hizmeti i.materialise.com’a gönderebilirsiniz.

Uygulama bazı ilginç özelliklerle birlikte geliyor. Herhangi bir 3B içeriği yazdırılabilir hale getirmek için ihtiyacınız olan her şeyi sağlayan 3B Oluşturucuya sahiptir. Web kameranızla fotoğraf çekebilir ve bunları 3B yapabilir veya BMP, JPG, PNG ve TGA dosyalarını kullanabilirsiniz.

Windows 10 için Print 3D’yi indirin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*