Microsoft’un Surface cihazlarını siyah (koyu) renk varyantında piyasaya sürmeyi planladığı bildiriliyor

Microsoft’un Surface cihazlarını siyah (koyu) renk varyantında piyasaya sürmeyi planladığı bildiriliyor

Microsoft, Windows içerdekiler için yeni ISO görüntüleri yayınladı, ancak bunun herhangi bir ek değişiklikle gelmediğini unutmamak önemlidir. Windows 10 Build 17738 ISO görüntüsü artık kayıtlı Insider’lar için indirilebilir ve bunu PC’nizi Redstone 5’e yükseltmek için kullanabilirsiniz.

Windows 10 Build 17738, yakın zamanda Slow Ring Insider’a sunuldu ve bugün Microsoft, bunu ISO görüntüleri olarak kullanıma sundu. Windows 10 Redstone 5 için yeni ISO’lar şirketin resmi web sitesinde mevcuttur, ancak bunu yalnızca bir Windows Insider iseniz indirebilirsiniz.

Windows 10 Redstone 5’in hala önizleme aşamasında olduğunu ve onu birincil bilgisayarınıza yüklemenizin önerilmediğini belirtmekte fayda var. ISO’lar, bu son yapıya daha kolay güncelleme yapmak için içerdekiler tarafından kullanılabilir ve RTM stabilizasyon aşamasına yaklaştık, bu yüzden daha önemli.

Temiz kurulum, sanal minimum veya çift önyüklemeli Windows 10 Nisan 2018 Güncellemesi ve Redstone için izin verilen bu ISO’ları kullanabilirsiniz. Windows Insider derlemelerinin üretim sistemlerinde çalışması gerekmiyor, bu nedenle işletim sistemini sanal bir makineye kurmak çoğu testçinin yapmak istediği bir şey.

ISO görüntülerini buradan indirebilirsiniz.

Merhaba

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*