MIUI 12 kullanıma sunma ayrıntıları burada: Cihazınızın en son güncellemeyi ne zaman alacağını kontrol edin

MIUI 12 kullanıma sunma ayrıntıları burada: Cihazınızın en son güncellemeyi ne zaman alacağını kontrol edin

Okuyucu destekliyiz. Dış bağlantılar bize komisyon kazandırabilir.

Eylül ayında Hindistan, kullanıcıların gizliliğine ve ulusun güvenliğine yönelik tehditleri öne sürerek PUBG Mobile ve PUBG Mobile Lite’ı yasakladı. Bu oyunlar Çinli Tencent’e ait ve “Hindistan’ın egemenliğine ve bütünlüğüne, Hindistan’ın savunmasına, devletin güvenliğine ve kamu düzenine zarar veren faaliyetlerde bulunmakAncak son zamanlarda yaşanan olaylarda PUBG Mobile Hindistan’da geri dönüyor.

PUBG Corporation, ‘PUBG Mobile India’ adlı yeni bir oyunu piyasaya sürmeye hazırlandığını duyurdu. Geliştiriciler, oyun içi içeriği iyileştireceklerini ve ayrıca “yerel ihtiyaçları yansıtacak” şekilde özelleştireceklerini de eklediler. Bu değişiklikler arasında yeni karakterler üzerinde kıyafetler, sanal simülasyon eğitim alanı ayarı ve kırmızı yerine yeşil vuruş efektleri yer alıyor. Ayrıca, genç oyuncular için oyun süresini kısıtlamak için bir özellik de ekleyecek.

Şirket, bu yeni oyunun oyuncuları için veri güvenliğini en üst düzeye çıkaracağını ve Hintli kullanıcıların kişisel bilgilerini depolayan depolama sistemlerinde düzenli denetimler ve doğrulamalar yaparak yerel düzenlemelere bağlı kalacağını duyurdu. Bu, verilerin güvende tutulduğundan emin olmak için yapılacaktır.

PUBG Corporation ayrıca yerel ofis kurmayı planladığını söyledi. Oyuncularla iletişimi ve hizmetleri geliştirmek için 100’den fazla çalışanı işe alacak. Geliştiriciler, “Yerel bir ofis kurmanın yanı sıra, şirket, oyun hizmetini güçlendirmek için aktif olarak işbirliği yapmaya ve yerel işletmelerden yararlanmaya çalışacak” dedi. Ayrıca PUBG Corporation’ın ana şirketi Krafton, Hindistan’a 100 milyon dolar yatırım yapmayı planladığını duyurdu. Bu, “yerel video oyunu, e-spor, eğlence ve BT endüstrilerini geliştirmek” için yapılacak. Ancak, PUBG Mobile India için henüz kesin bir çıkış tarihi yok.

İhtiyacınız olan tüm KARA CUMA FIRSATLARI!

İhtiyacınız olan tüm KARA CUMA FIRSATLARI!

Okuyucu destekliyiz. Dış bağlantılar bize komisyon kazandırabilir.

MIUI 12

Xiaomi bugün en yeni Android tabanlı işletim sistemi MIUI 12’yi tanıttı. Güncelleme, güçlendirilmiş gizlilik koruması, çoklu görev, yayınlama, karanlık mod ve daha fazlasını içeren çeşitli değişiklikler içeriyor.

Şirket ayrıca bir dizi cihaz için MIUI 12 dağıtım planlarını duyurdu. İşte Xiaomi’den en son işletim sistemi güncellemesini alacağı duyurulan cihazların bir listesi.

Redmi Not 7 Redmi Not 7 Pro Redmi Not 7 S Redmi Not 5
Redmi Not 8 Pro Redmi Not 9 Ni Not 3 Redmi Not 5 Pro
KÜÇÜK F1 POCO F2 Pro Mi MAX 3 Redmi 6A
Mi 10 Pro KÜÇÜK X2 Mi 8 Lite Redmi 6A
benim 10 Mi 10 Lite Redmi Y2 Redmi 6Pro
Mi Not 10 Mi 8 Pro Redmi S2 Redmi Not 6 Pro
benim 8 Mi Karıştırma 3 redmi 7 Redmi Y3
Mi 9 SE Mi Karıştırma 2S Redmi7A Redmi Not 8T
Mi 8 Lite Mi KARIŞIM 2 Redmi Not 8 redmi 8
Redmi 8A Redmi 8A Çift Redmi Not 9’lar Redmi Not 9 Pro
Redmi Not 9 Pro Maks Mi Not 10 Lite

MIUI 12, Mi oluşturma motoru, İzin durum kaydı, Arka plan izin bildirimleri, Fotoğraflardaki hassas bilgileri kaldırma ve daha fazlası gibi özellikler getiriyor.

Yüzer pencereler, kasa, ultra pil tasarrufunun yanı sıra donanıma sorunsuz bir şekilde uyan G2 süreklilik eğrisi, yeni görselleştirmeler ve yükseltilmiş bir kontrol merkezi gibi ince değişiklikleri içerir.

MIUI 12’de artık hem sistem uygulamalarına hem de tüm üçüncü taraf uygulamalara uyum sağlayan gelişmiş bir karanlık mod da var.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*