Mobil, Dizüstü ve Masaüstü Bilgisayarlar için En İyi Zoom Vanity Işık Halkaları

Mobil, Dizüstü ve Masaüstü Bilgisayarlar için En İyi Zoom Vanity Işık Halkaları

Artık Zoom’da sıkıcı videolar için bahane yok!

Resimlerden daha iyi görünmemizin bir nedeni var. Birini şahsen görmek her zaman tamamen farklı bir görsel algıya sahiptir. Ancak şu anda sosyal mesafe bize diz çöktürdü.

Hepimiz dışarıdaki tüm viral kaostan korunmak için evde kalıyoruz. Tüm bunları yaparken bir yandan da evden çalışarak koşuşturuyoruz. Ve evden çalışırken, evdeyken işteymiş gibi görünmeniz gerekir. O toplantı veya mutlu çalışma saatleri için harika giyinmiş olsanız da, korkunç aydınlatma nedeniyle yine de granül ve donuk görünebilirsiniz. Makyaj ışık halkalarının kurtarmaya uçabileceği yer burasıdır.

Makyaj ışık halkaları, sizi çevreleyen doğal ışıktan bağımsız olarak 360 derecelik görünümünüzü aydınlatmaya yardımcı olur. Bir Zoom kullanıcısıysanız ve kamerada daha iyi görünmenin yollarını arıyorsanız, bu makyaj masası ışık halkaları yardımcı olabilir.

Bu halka ışık kiti, piyasadaki en iyi seçeneklerden biridir. Biraz pahalı olmasına rağmen, Neewer Ring Light Kit, sağlıklı bir makyaj halkası ışık paketidir. İki filtre alırsınız; beyaz ve turuncu filtre seti, kamera/telefon tutucusu, kitin diğer temel öğeleri arasında. Bu kiti yalnızca Zoom toplantılarınız için değil, aynı zamanda dışarı çıkmaya korktuğunuz o sıcak özçekimler için de kullanabilirsiniz.

Neewer’a kıyasla biraz daha ucuz olan UBesize, ayarlanabilir bir tripod üzerinde ‘Halo ışığı’ olarak da bilinen makyaj halkalı bir ışık sunar. Hem telefonlarla hem de kameralarla (DSLR vb.) uyumlu olan bu marka hem Android hem de iOS telefonları kapsar. UBesize, üç renk sıcaklığı filtresi seçeneğiyle birlikte gelir; beyaz, sıcak beyaz ve sıcak sarı. Halka ışıklar da dönebilir, böylece neredeyse tüm olası açıları kapsıyor.

Bu klipsli bir makyaj masası ışık halkasıdır, yani nerede olursanız olun taşınabilir ve kullanımı kolaydır. Gloue, cep telefonlarınız, dizüstü bilgisayarlarınız ve hatta tabletleriniz gibi hemen hemen her cihazda harika çalışır. Kullanıma bağlı olarak üç ışık ayarı seviyesi vardır. Bu anında parlayan sağlayıcı o kadar kompakttır ki çantanızda bile taşıyabilirsiniz.

Bu, kullanımı kolay başka bir makyaj masası ışık halkası klipsidir. Bu ışık halkasının USP’si, şarj edilebilir pillere sahip olmasıdır ve onu şarj cihazıyla veya hatta dizüstü bilgisayarınıza bağlayarak şarj edebilirsiniz. Bunu telefonlarınıza, dizüstü bilgisayarınıza ve hatta tabletlerinize kolayca takabilirsiniz ve hazırsınız!

UBesize’den bir başka parlak ışık halkası. Ayarlanabilir bir tripod, döndürülebilir bir telefon tutucu ve bir dizi üç aydınlatma modu ile birlikte paketlenmiş bu makyaj masası ışık halkası, yalnızca Zoom toplantılarınız için değil, aynı zamanda video çekmek ve fotoğraf çekmek için de harika çalışır. Bu USB ile çalışan ışık halkası ayrıca aydınlatma modlarının her biri için 11 parlaklık kontrolü sağlar.

Bu, bir tripod ve döndürülebilir bir telefon tutucusu ile donatılmış 8 inçlik bir halka ışıktır. Yalnızca telefonlarınız için en iyi şekilde çalışsa da, dizüstü ve masaüstü bilgisayarlarınız için harici bir ışık halkası olarak deneyebilirsiniz. Zoom toplantıları, vlog çekmek, video çekmek vb. için harika çalışıyor. USB ile çalışan bir cihaz olmasının yanı sıra bu ışık halkası ayrıca uzaktan kumandalı; Bu ışıklı halkayı kullanırken telefonunuzu uzaktan kumanda ile kontrol edebilirsiniz.

Bu selfie ışık halkası, telefonunuzda, dizüstü bilgisayarınızda, tabletinizde ve hatta masaüstünüzde kullanılabilen, USB ile çalışan bir makyaj ışık halkası klipsidir. USB bağlantısı üzerinden şarj edilebilir bir pil ile desteklenir. Silikon jel ile doldurulmuş bu ışık halkası, üç beyaz parlaklık seviyesi olan üç aydınlatma modunda gelir. Hem android hem de iPhone’lar için tasarlanmıştır.

Bu hafif halka klipsli, hemen hemen her cihazla harika çalışır. Whellen selfie ışık halkası, çevreniz ne kadar karanlık olursa olsun Zoom aramalarınızı aydınlatmaya yardımcı olan, taşıması kolay, pille çalışan bir cihazdır. Üç parlaklık seçeneği ile donatılmış bu ışık halkası 36 LED ışıkla tasarlanmıştır.

AIXPI LED Işık Halkası seti, ayarlanabilir bir tripod ve bir telefon tutucu içerir. Üç farklı aydınlatma seçeneğinden oluşan; beyaz, sıcak beyaz ve sıcak sarı, bu LED ışık halkasının parlaklığı da 10 seviye arasında ayarlanabilir. Bu cihazı şarj cihazıyla veya hatta USB ile dizüstü bilgisayarınıza, bilgisayarınıza vb. bağlayarak kolayca şarj edebilirsiniz.

Zoom toplantılarınız için harici bir web kamerası kullanıyorsanız, bu süper kullanışlı bir ışık halkasıdır. Tek yapmanız gereken web kameranızı bu standdaki web kamerası tutucusuna sabitlemek ve ışık halkasını açmak ve hazırsınız. Standı da esnektir. Ayrıca, ışık halkası taşınabilirdir, böylece her yerde anında kullanım için yanınızda taşıyabilirsiniz! Web kamerası montajını bir telefon tutucusuna da dönüştürebilirsiniz.

Bu çift amaçlı bir üründür. Ayarlanabilir tripod seti ile toplantılarınız için ışık halkası ve ayrıca selfie çubuğu olarak kullanabilirsiniz. Her biri 10 parlaklık seviyesine sahip üç tür aydınlatma modu vardır. Parlaklık seviyesini ihtiyaca göre değiştirebilirsiniz. Erligpowht ışık halkası, bir telefon tutucusu, bir telefon klipsi, bir tripod ve diğer temel unsurların yanı sıra bir adaptör ile birlikte gelir.

Bu makyaj ışık halkaları, Zoom toplantılarınızda görünümünüzü güçlendirmeye yardımcı olur. Bu ışıkların çoğu tüm cihazlarda kullanılabilir; mobil, dizüstü bilgisayar, masaüstü vb. İhtiyaçlarınıza en uygun olanı seçin!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*