Moto G 2014 Marshmallow ıslatma testi bugün başlayabilir

Moto G 2014 Marshmallow ıslatma testi bugün başlayabilir

Motorola Geri Bildirim Ağı’nın bir parçası olan Moto G 2014 sahiplerinin büyük bir yükseltme almaya başladığına dair raporlar yağıyor. 468MB boyutunda ve hepimizin beklediği lezzeti getiriyor: Android 6.0 Marshmallow.

moto-g-5

2. Nesil Moto G, Android 5.1 Lollipop’u atlayıp doğrudan Marshmallow’a geçmeyi seçen cihazlardan biriydi. O zamanlar kulağa kötü gelmiş olabilir, ancak geçen yılki bir sürümün aksine Android’in en son sürümünü aldığınızda böyle hissetmeyeceksiniz.

Moto G’nin Marshmallow güncellemesinin değişiklik günlüğü, Motorola’nın diğer üreticilerin yaptığı gibi deneyimi kişiselleştirmek için fazla bir şey yapmadığı için doğal olarak hafif. Bununla birlikte, çoğunlukla Android 6.0 Marshmallow’un değişiklik günlüğünün tamamının bu güncellemeye uygulanmasını beklemelisiniz (telefonda onu kullanacak donanıma sahip olmadığı için yeni parmak izi tarayıcı öğeleri hariç). Motorola, Marshmallow’da standart olarak mevcut olduğundan, kendi geliştirdiği bazı özellikleri de ortadan kaldırdı.

Geri bildirim programında bulunanlar, yapı arayışında kalmalıdır. 24.11.10 bu yüzden görürseniz bize haber vermeyi unutmayın. İşler yolunda giderse Motorola, güncellemeyi çok kısa bir süre içinde kitlelere sunmaya başlayacak.

[via Reddit, XDA 1, 2]

| | |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*