Moto X (2. Nesil) Pure Edition artık Android 6.0 Marshmallow’u alıyor

Moto X (2. Nesil) Pure Edition artık Android 6.0 Marshmallow’u alıyor

Moto X 2014 siyah DSC07129

Motorola’nın geçen yıl Moto X 2. Nesil’de Lollipop ile kapıdan çıkan ilk OEM olduktan sonra kendi rekorunu kırmaya ihtiyacı var. O kadar hızlılardı ki, güncellemeyi Google’ın kendi Nexus cihazlarının önüne geçirmeyi bile başardılar. Bu yıl, çok değil. Ama anlaşılır bir şekilde. Motorola’nın ABD bölümü, Lenovo’nun onları geçen yıl satın almasından bu yana daha iyi günler gördü ve işten çıkarmalar, bazı telefonlarında yazılımı güncelleme yeteneklerini olumsuz yönde etkiledi.

Her iki durumda da, 2014 amiral gemilerini beklenenden biraz daha yavaş da olsa Marshmallow’a güncellemeyi başardılar. dışarı doğru yuvarlanıyor Motorola Moto X 2014 Pure Edition, Android 6.0 Marshmallow’dur. Raporlar Kanada’daki kullanıcılardan Finlandiya’ya kadar her yere yayılıyor, bu nedenle güncellemenin geçen ay güncellemeyi gören Brezilya’dan daha kapsamlı olduğunu varsaymak doğru olur. 884MB civarında, küçük bir güncelleme de değil. Güncellemeden sonra fabrika ayarlarına sıfırlama yapmanızı öneririz (bu, genellikle bunun gibi büyük yazılım güncellemelerinden sonra yaptığımız şeydir, ancak hiçbir şekilde zorunlu değildir).

Güncellemenin cihazınızda mevcut olup olmadığını görmek için Ayarlar uygulamanıza gidin ve ardından manuel olarak kontrol etmek için Telefon Hakkında > Sistem güncellemeleri’ni seçin. Değilse, sıkı durun ve önümüzdeki günlerde sorulmasını bekleyin. ABD dışındaki Carrier markalı modeller çok geride kalmamalıdır (ilk duyurularının dışında bırakılan Verizon hariç). Sana göz kulak olacağız.

[Motorola Forums]

| | |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*