Motorola Electrify M bugün US Cellular’da, yarın mağazalarda

Motorola Electrify M bugün US Cellular’da, yarın mağazalarda

US Cellular için Motorola Electrify M artık çevrimiçi olarak satın alınabilir. Yakışıklı yarın US Cellular’ın perakende mağazalarında olacak. Android 4.0 cihazı, esasen bölgesel operatörün sürümüdür. Motorola DROID RAZR MYakın zamanda Verizon için piyasaya sürülen ve 4,3 inçlik uçtan uca qHD ekrana, çift çekirdekli 1,5 GHz Snapdragon S4 CPU’ya ve 8 MP kamera, NFC ve 4g LTE desteği gibi özelliklere sahip olan .

4G LTE’den bahsetmişken, kapsama alanınıza bağlı olarak ahizenin fiyatı biraz hantallaşıyor. US Cellular’ın 4G LTE hizmetleri sunduğu bölgelerde, telefon 100$’lık bir posta indiriminden sonra 99$ olarak fiyatlandırılır. 4G olmayan pazarlar için, telefon aynı 100 dolarlık posta indirimi sonrasında 149 dolar olarak fiyatlandırılır.

Electrify M ile uygulamalı olarak gitmek için zamanımız olmasa da, Droid RAZR M gibi bir şeyse (ve bu telefona çok benziyorsa), 100 dolardan alacağınız daha iyi akıllı telefon deneyimlerinden birini sunuyor. fiyat noktası. Sağlam yapı kalitesi, harika özellikler ve iyi uygulanmış bir Android deneyimi. Electrify M’yi bugün veya yarın almayı planlıyorsanız, şu adrese gidin: Android Forumları tartışmaya katılmak için.

| | |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*