Motorola şimdi Moto G4 Plus’ın Android Oreo alacağını söylüyor

Motorola şimdi Moto G4 Plus’ın Android Oreo alacağını söylüyor

Bugün erken saatlerde Motorola’nın Moto G4 programından Android Oreo’nun tüm sözlerini kaldırması hakkında yazdık. Sayfa daha önce cihazın Android “N ve O sürümlerini” alacağını söylemişti, ancak O kısmı kaldırıldı. Motorola durumu netleştirmek için bir açıklama yayınladı:

Moto G4 Plus için Android O yükseltmeleriyle ilgili pazarlama materyallerimizde bazı hatalar olduğu dikkatimizi çekti. Bu bizim açımızdan bir ihmaldi ve bu yanlış iletişim için özür dileriz. Moto G ailesi için cihaz başına bir büyük işletim sistemi yükseltmesi almak genel uygulamamızdır, ancak sözlerimizi tutmamız bizim için önemlidir, bu nedenle halihazırda almış olduğu N yükseltmesine ek olarak Moto G4 Plus’ı Android O’ya yükselteceğiz Bu planlanmamış bir yükseltme olduğundan, yükseltme programımıza uyması biraz zaman alacaktır. Daha fazla bilgi için yazılım yükseltme sayfamızı izleyin.

Android O’nun orijinal olarak dahil edilmesinin bir hata olduğunu iddia ediyorlar. G4 Plus’ın yalnızca Android Nougat’ı alması gerekiyordu. Karışıklığı gidermek için G4 Plus’ı Oreo’ya güncelleyecekler. Ancak, planlanmadığından güncellemenin hazır olması biraz zaman alabilir.

| | |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*