Neden her telefon Pixel 2 Kamera Uygulamasını kullanmalı?

Neden her telefon Pixel 2 Kamera Uygulamasını kullanmalı?

lansmanından bu yana Piksel 2, cihaz en iyi akıllı telefon kamerasına sahip olarak kabul edildi. Yan yana karşılaştırmalarda, piksel 2, Huawei Mate 10 Pro’yu geride bıraktı, HTC U11+, iPhone X ve hatta Samsung’un en yeni Galaxy S9’u.

Pixel 2’nin gizli özü, daha keskin, daha parlak ve daha canlı tek bir çekim üretmek için birden fazla görüntü yakalayan HDR+ görüntü işlemesinde yatmaktadır. Bunun da ötesinde, Pixel 2, dijital olarak bulanık bir arka plana sahip portre tarzı fotoğraflar çekmek için ikinci bir sensör ve lens yerine AI kullanır. Ve bunu hem ana hem de öne bakan kameralarla yapabilir.

Pek çok kişi, mümkün olan en iyi kamera deneyimini yaşayabilmek için her yıl yeni akıllı telefonlar satın alıyor. Ancak şu anda sahip olduğunuz telefondan memnunsanız, yalnızca kamera uygulamasının değiştirilmiş bir sürümünü yükleyerek Pixel 2’nin kamera deneyimini telefonunuzda elde etme şansınız var.

Tek yapmanız gereken APK’yı cihazınıza indirmek, yüklemek ve fotoğraf çekmeye başlamak. Her iki kamerada da HDR+ ve Portre Modu desteği dahil olmak üzere Pixel 2 kullanıcılarının sahip olduğu tüm temel özelliklere sahip olursunuz.

Google Pixel 2 kamera apk’sını indirin

Pixel 2’nin kamera uygulaması tüm cihazlarda çalışmıyor. Çoğunlukla APK, daha yeni Snapdragon SoC’lerle uyumludur. Exynos, MediaTek, Kirin SoC içeren bir cihaz kullanıyorsanız, şansınız kalmadı.

Stok kamera ile Pixel 2’nin kamerası arasındaki görüntü kalitesi farkını değerlendirmek için HTC U11+’ı çıkardım ve her iki uygulamayla da yan yana fotoğraflar çektim. HTC U11+ zaten oldukça iyi fotoğraflar çekiyor, ancak Pixel 2 kamera uygulamasıyla çekilenler genellikle daha iyi çıktı. Aşağıdaki videoda yan yana karşılaştırmaları görebilirsiniz.

İkinci test turumda, HTC U11+’ı Pixel 2’nin kamera pp’si ile doğrudan Pixel 2’yi karşılaştırdım. Şaşırtıcı bir şekilde, HTC’nin telefonuyla çekilen görüntüler birkaç örnekte Pixel 2 ile eşleşti veya onu geçti.

Google olmayan cihazınızda Pixel 2 kamera APK’sını henüz test etmediyseniz, gerçekten yapmamak için hiçbir neden yok. Deneyiminizi yorumda paylaşmaktan çekinmeyin ve birkaç öncesi ve sonrası çekimi de eklemeyi unutmayın.

Nick Gray, aynı zamanda aşağıdakileri de yöneten bir Google blog yazarıdır. Yüksek Teknoloji Gezgini YouTube’da.

| | |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*