Netflix’in canlı aksiyon ‘Cowboy Bebop’ nihayet Kasım ayında gelecek

Netflix’in canlı aksiyon ‘Cowboy Bebop’ nihayet Kasım ayında gelecek

kovboy bebek şüphesiz bir pop kültür ikonudur. Artık hayranlar sevilen anime serisinin Netflix’te hayat bulduğunu görecek. Flama, bilim kurgu serisine dayanan yeni bir canlı aksiyon dizisi üretti.

aşina olanlar kovboy bebek çekiciliğini anlayacaktır. 2071 yılına dayanan anime, bir grup galaksiler arası ödül avcısına dayanıyordu. Ağırlıklı olarak bilim kurgu olmasına rağmen, dizi ayrıca western ve kara filmlerden de ağır etkiler alıyor.

Netflix’in kaynak materyalden ne kadar aldığını görmek ilginç olacak. Yeni kovboy bebek John Cho’nun başrolde olduğu dizi, 19 Kasım’da yayına girecek.

kovboy bebop netflix

Cho, dizideki rolleriyle ünlü Harold ve Kumar seri ve Yıldız Savaşları, dizide Spike Spiegel’i canlandırıyor. Dizide Mustafa Şakir ve Daniella Pineda tarafından desteklenmektedir. İki oyuncu takım arkadaşları Jet Black ve Faye Valentine’ı canlandırıyor.

Netflix’in kayıt hattına göre, kovboy bebek Üç ödül avcısı hakkında aksiyon dolu bir Western uzay oyunudur. “Kovboylar” olarak da bilinen üçlü, karanlık sırlar da barındırıyor ve sürekli olarak geçmişlerinden kurtulmaya çalışıyor. Ölümcül oldukları kadar farklı olan Spike, Jet ve Faye, huysuz, huysuz bir ekip hazırlar. Görevleri basit, güneş sisteminin en tehlikeli suçlularını doğru fiyata avlamak.

Dizinin de göstereceği gibi, geçmişleri onları yakalamadan önce sadece bu kadar çok itiş kakıştan kurtulmanın yolunu bulabilirler. Sevilen anime serisine dayanarak, kovboy bebek Andr茅 Nemec tarafından Netflix için geliştirilmiştir.

Orijinal anime dizisi yönetmeni Shinichir艒 Watanabe, dizide danışman olarak görev yapıyor. Orijinal besteci Yoko Kanno da canlı aksiyon uyarlaması için geri dönüyor. Dizide ayrıca Alex Hassell ve Elena Satine de yer alıyor.

(Resimler: Netflix)

Bu makale ilk olarak Augustman Singapur’da yayınlandı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*