OneDrive, Windows 10 Mobile için iyileştirmelerle güncellendi

OneDrive, Windows 10 Mobile için iyileştirmelerle güncellendi

YouTube’un resmi uygulaması yakın zamanda Windows Store’a gelmeyecek. Ancak, Windows 10 Mobile ve PC’ler için Windows Store’da çok sayıda iyi üçüncü taraf iyi YouTube uygulaması bulunmaktadır. Yakın zamanda yeni özelliklerle güncellenen yeni bir YouTube uygulamasıyla karşılaştık.

Pro Tube, Windows Phone için mükemmel bir üçüncü taraf YouTube uygulamasıdır. Pro Tube, neredeyse tüm temel özelliklerle birlikte gelir. 60 FPS ile 1440p ve 1080p videoları oynatmanıza izin verir. Ayrıca, canlı akış videosunu ve VEVO müzik videosunu destekler.

Videoları tam ekran olarak da izleyebilirsiniz. Giriş yapan kullanıcı, Abonelikler, Önerilenler, Abonelikler beslemesi, Favoriler, Beğenilen videolar, Kanalım gibi ekstra özelliklere erişim sağlar. Ayrıca Tubemate özellikleriyle birlikte gelir ve Windows Phone’unuzda tam özellikli YouTube deneyiminin keyfini çıkarmanızı sağlar.

Ne yazık ki, uygulama hala Windows 8.1 API’lerini temel alıyor. Windows Cihazınız için Pro Tube’u aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz. Aşağıdaki yorumlarda deneyiminizi paylaşmayı unutmayın.

Windows için Pro Tube’u indirin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*