OnePlus, OnePlus 9 serisi için OxygenOS 12’nin ilk sürümünü yayınladı

OnePlus, OnePlus 9 serisi için OxygenOS 12’nin ilk sürümünü yayınladı

İhtiyacınız olan tüm KARA CUMA FIRSATLARI!

Okuyucu destekliyiz. Dış bağlantılar bize komisyon kazandırabilir.

oneplus 9 arka el cebi

Görünüşe göre bu harika bir hafta olacak çünkü bu Pazartesi bize birkaç harika resmi duyuru getirdi. İlk olarak, Google’ın Android 12’nin son sürümünü piyasaya sürdüğünü gördük ve görünüşe göre işler daha iyiye gitmek üzere. OnePlus ayrıca, şirketin bize OnePlus 9 ve OnePlus 9 Pro için ilk OxygenOS 12 tabanlı Açık Beta sürümünü yayınlayacağını söylediği resmi bir duyuru yaptı.

OxygenOS 12’nin yeni sürümü, ColorOS ile yakın zamanda yapılan kod tabanı entegrasyonu nedeniyle çeşitli değişiklikler ve iyileştirmeler içerecek. Ancak OnePlus kullanıcıları, OxygenOS’u harika yapan hızlı ve akıcı özelliklerini kaybetmeyecek.

Güç yönetiminde daha kararlı ve daha iyi olması beklendiğinden, OxygenOS’un yeni sürümünün tamamen yükseltilmiş bir deneyim sunması bekleniyor. Bununla birlikte, şirket OxygenOS 12’yi gerektiğinde rahatlamanıza yardımcı olmak ve daha üretken olmanız gerektiğinde işinize odaklanmanızı sağlamak için iş, dinlenme ve oyun olmak üzere üç açıdan optimize ettiğinden iyileştirmeler burada bitmiyor.

Örneğin, OnePlus kullanıcıları, daha sürükleyici ve rahat bir deneyim sağlamak için kullanıcı arayüzünde gereksiz dikkat dağıtıcı unsurları en aza indirmeye yardımcı olmak için güvenli ve sakin bir alan oluşturan Light and Space’i alacak. Zen modu ve yeni Özel Kasa modları, bu son değişiklikten en iyi şekilde yararlanacak özelliklerdir. OxygenOS 12’de bulunan her şeyin tasarımı, Geometrik Dekonstrüksiyon ve Neumorfizm sayesinde şık ve basit görünecek.

Shelf ve OnePlus Scout, kullanıcıların her bir birey için en iyi deneyimi oluşturması için daha geniş bir özelleştirme yelpazesine sahip olacak. Bunu, farklı boyutlardaki özellik kartları ve arka plan resimleriyle özelleştirebilirsiniz. Ve en iyi yanı, kullanıcıların cihazlarında herhangi bir içeriği bulmalarına yardımcı olmak için küresel kullanıcılar için OnePlus Scout’un Rafa entegrasyonudur.

Karanlık Mod, OxygenOS 12 ile birlikte bazı iyileştirmeler de alıyor, çünkü kullanıcılar üç farklı seviye arasından seçim yapabiliyor. Bu, herkese Gelişmiş sürümle gerçekten karanlık olma veya Nazik ve Orta da dahil olmak üzere diğer iki daha açık koyu modu tercih etme seçeneği sunar.

Oyun deneyimi, fps kayan pencereleri, oyun filtrelerini, kare hızı ayarlarını ve daha fazlasını destekleyecek bir Araç Kutusu 2.0’a sahip olduğu için OxygenOS 12 ile daha iyi hale geliyor. Ayrıca PUBG, CODM, LOLM, FreeFire ve Fortnite’ta Ses Modülatörünü destekler ve gizliliğinizi korumanıza yardımcı olmak için oyun içi sohbetler sırasında sesinizi değiştirmenize olanak tanır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*