Oppo Find 7a’yı CyanogenMod 11S ile OnePlus One’a dönüştürebilirsiniz

Oppo Find 7a’yı CyanogenMod 11S ile OnePlus One’a dönüştürebilirsiniz

Oppo Bul 7a

Bir süredir biliyoruz ki, Oppo Bul 7a ve Bir artı bir aynı üretim tesislerini paylaşan ve hatta aynı dahili donanımın büyük bir çoğunluğunu paylaşan yakın kuzenlerdi. Görünüşe göre, biraz ole modası Android kurcalama ile aynı yazılımı paylaşmalarını sağlayabilirsiniz.

Find 7a incelemem sırasında, Find 7a’nın Android 4.3 ile birlikte gelmesinden dolayı oldukça hayal kırıklığına uğradığımı ve Color OS’nin büyük bir hayranı olmadığımı belirtmiştim. Ayrıca Android topluluğunun en iyi yaptıkları şeyi yaparak, Oppo’nun en son sürümüne her türlü ürünü getirerek büyük olasılıkla adım atacağını belirttim. Pekala, oldu. Artık CyanogenMod 11’leri OnePlus One’dan Oppo Find 7a’nıza yükleyebilirsiniz.

Oppo Find 7a OnePlus CM11S

Ne işe yarıyor ve ne çalışmıyor? Birkaç dakika önce Oppo Find 7a’mda bu başarının mümkün olduğunu öğrendiğime göre, söylemek için hala biraz erken. Hâlâ testin ortasındayım, ancak Android meraklıları ile bunun tamamen mümkün olduğunu paylaşmak istedim. Neyin işe yarayıp neyin yaramadığını görmek için “OppoPlus One7A”yı incelerken bu gönderiyi güncelleyeceğim.

Ne çalışıyor:arama

Ne işe yaramaz:Depolama yalnızca 3 GB bildiriyor

Önce ayakları yere basmak isterseniz, önce Oppo Find 7a’nızda TWRP gibi özel bir kurtarma işlemi başlatmanız gerekir. Ardından, OnePlus One’dan (cihaz kontrollerini kaldırmak için değiştirdiğim) alınan bu ROM’a ihtiyacınız olacak. Haritalanmamış buggy bölgesi büyük olasılıkla ileride olduğu için önce bir yedekleme yaptığınızdan emin olun. İyi şanlar!

Düzenlemek: Almanız gereken iki ek OTA var. OnePlus One kurtarma kullanmıyorsanız, bu değiştirilmiş OTA dosyalarını da almanız gerekir. OTA 1, OTA 2.

Sistem dökümü için teşekkürler Patrick!

| | |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*