Pandemi sırasında göz atmanız gereken tüm Acer Günü kampanya promosyonları, ödülleri ve zorlukları burada

Pandemi sırasında göz atmanız gereken tüm Acer Günü kampanya promosyonları, ödülleri ve zorlukları burada

Malezya da dahil olmak üzere neredeyse 10 bölgede düzenlenen Acer Malaysia, bu yıl herkesin aynı anda bağlantı kurabileceği bir platform olarak 7 Ağustos 2021’de saat 20:00’de (GMT+0800) yayınlanacak bir dizi performans ve etkinlik hazırladı. Etkinliğin canlı akışı, herkes veya Acer Malaysia Facebook’ta birlikte görüntülenebilir.

Promosyonlar ve ödüller için buradaysanız, gerçekleşecek çevrimiçi etkinliklerin listesi burada. Temaya uygun olarak Acer, #LiveYourWorldWithAcer yarışmasında eve getirilmek üzere 10.000 RM değerinden fazla ödül sunarak Malezyalıları “Dünyanızı Yaşayın”a teşvik ediyor. 7 Ağustos’tan 30 Eylül’e kadar katılımcılar, “Eğlenceli Olun”, “Sağlıklı Yaşam Tarzına İlham Ver” veya “İçinizdeki Sanatçıyı Serbest Bırakın”ı nasıl gösterebileceklerini göstermek için 30 saniyelik bir video kaydedebilirler.

Ödüller arasında büyük kazanan ve ikinci olan için sırasıyla 3899 RM ve 3499 RM değerinde Acer Aspire 5 ve Swift 3 bulunurken, iki haftada bir kazananlar eve 200 RM değerinde Touch ‘n Go kredisi, bir Acer Day Yoga Mat veya bir Acer Day T- getirebilirler. gömlek. Aynı zamanda Acer Malaysia, 3 ve 4 Ağustos 2021 tarihlerinde Acer Day x Shopee Superbrand Day ile destekleyici müşterilerine teşekkür etmek için çeşitli promosyonlar hazırlıyor. Promosyonlar şunları içerir:

Kupon Paylaşın ve kazanın 1920x1080-01.jpgAcer Günü AB Kampanyası.jpgAcer_Day_Acer Bağış.jpg

Bekleyin, dahası da var – 1 Ağustos – 30 Eylül 2021 tarihleri ​​arasında müşteriler ayrıca Acer Yoga Mat, Predator Mousepad, Gateway Pro Wireless Headset veya eWallet kuponları gibi 250 RM’ye varan hediyeleri kullanma hakkına sahip olacak. Ayrıca, müşterilerin 10.000 RM değerindeki Acer ürünlerini eve getirme şansı var. Acer, bu kampanya döneminde seçili cihazların her satın alımı için World Vision’a 50 RM’ye kadar bağış yapacak.

Hangi seçili modellerin kampanyaya uygun olduğunu öğrenmek veya tekliften yararlanma formunu doldurmak için şunları yapabilirsiniz: resmi web sayfasını buradan ziyaret edin. Promosyon döneminde (3-4 Ağustos 2021) de birkaç katılımcı mağaza var. Bunları referans olarak aşağıda kontrol edebilirsiniz:

İyi şanslar ve iyi eğlenceler, TechNave.com’da daha fazla trend olan teknoloji haberleri için bizi izlemeye devam edin.

50MP RYYB Ultra Vision Kamera ve 120Hz OLED ekran - HUAWEI nova 9 #BeAnovaStar TikTok Dance Challenge'a katılın!

8 Kasım 2021 tarihi itibariyle, Huawei nova 9 Malezya’da kullanılabilir hale gelir. Nova serisi her zaman kamera merkezli bir akıllı telefon olarak biliniyordu. Tamamen yeni 50 MP Ultra Görüş Kamerası, birinci sınıf tasarım ve gençlere eğlenceli bir eğlence ve fotoğrafçılık deneyimi sunmak için bazı temel özelliklere sahiptir. Bir Huawei hayranıysanız veya yeni bir şey arıyorsanız belki de nova 9’u düşünebilirsiniz. Neden? İşte sizi bir nova yıldızı yapabilecek altı özellik!

İşte Samsung Gıda Vitrini hakkında muhtemelen bilmediğiniz 5 harika gerçek

Peki bu Samsung buzdolabını bu kadar özel yapan ne? İlk bakışta sıradan bir buzdolabı gibi görünüyor ama Yemek Vitrini ile Yan Yana (Ben uydurmuyorum). Buna göre Samsung, Yiyecek Vitrini, ailenizin en sevdiği yiyecek ve içeceklerin tümüne hızlı bir şekilde erişmenizi sağlayan bir “buzdolabı içinde buzdolabı”dır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*