Panerai ION Orchard butiği sınırlı sayıda Luminor GMT ile yeniden açılıyor

Panerai ION Orchard butiği sınırlı sayıda Luminor GMT ile yeniden açılıyor

ION Orchard’da yüz maskenizle gözleriniz üzerinde dolaşmadıysanız, geçtiğimiz ay atriyumu yuvasına çeviren devasa ahtapotu gözden kaçırmak zor olacaktır.

Bu ahtapot Panerai’ye ve onun pop-up’ına ait, sadece Panerai Luminor’un 70. yıldönümünü kutlamak için değil, aynı zamanda amiral gemisi butiği yenilenirken geçici bekleme alanı olarak hizmet etmek için kurulmuş deniz temalı bir evren.

Butik yeniden açıldığına göre, iki önemli dönüm noktasını kutlamak için duruma göre özel olarak tasarlanmış yepyeni bir Luminor spor detaylarından daha iyi bir yol olabilir.

Panerai Luminor GMT ION Special Edition, kırmızıdan başka hangi renkte stratejik olarak yerleştirilmiş vurgularla Singapur’un sembollerine ve renklerine en belirgin şekilde saygı gösteren 44 mm’lik sınırlı üretim bir saattir.

Bu kıpkırmızı sarsıntılar, saat 9 pozisyonundaki saniye ibresi, ev saatini gösteren ibreli ve şimdi geliştirilmiş kauçuk kaplamayla kaplanmış kurma kolu üzerinde görülebilir. Yine de en önemlisi, renk, firmanın övülen tarihinde bu tür ilk kullanımı olan Caoutchouc’taki ikinci kayışa da uygulandı.

İnce ayrıntılar burada bitmiyor; Bir “Singapur” gravürü, tepe koruma köprüsünün kolunda ve büyük çoğunluğu Singapur’un ulusal sembolü olan bir aslan başı tarafından alınan kasa arka kapağında da yer alıyor.

Neyse ki, Panerai saatin geri kalanı için basit tuttu. Sınırlı sayıda üretilen saten cilalı çelik kasası ve cilalı çelik çerçeve, içinde antrasit sandviç kadran ile eşleştirilmiştir ve bu kadran, yalnızca bol miktarda görsel zarafet katmakla kalmayan, aynı zamanda kırmızı vurguların daha da öne çıkmasına yardımcı olan saten taban dekorasyonu ile tamamlanmıştır.

Çift zamanlı saat, üç günlük güç rezervine, 300 m su geçirmezliğe ve kolay zaman sağlamak için bağımsız olarak ayarlanabilen akrep yelkovana sahip, in-house, otomatik kurmalı bir hareket olan Calibre P.9010/GMT tarafından desteklenmektedir. bölge ayarlamaları.

Beyaz dikişli siyah bir Ponte Vecchio dana derisi kayış ve fırçalanmış çelikten yamuk şeklinde bir toka ile birlikte gelecek, ancak vatanseverliğinizi daha da fazla sergilemek istiyorsanız, çarpıcı bir kırmızı tonunda ikinci bir kauçuk kayış da sağlanıyor.

100 parçalık Panerai Luminor GMT ION Special Edition 44mm (PAM01177) yalnızca yeni ION Orchard butiğinde 13.850 S$ perakende fiyatıyla perakende satış yapacak.

www.panerai.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*