Pocketnow Daily: iPhone 12 Notch SONUNDA FARKLI MI?! (video)

Pocketnow Daily: iPhone 12 Notch SONUNDA FARKLI MI?!  (video)

İhtiyacınız olan tüm KARA CUMA FIRSATLARI!

Okuyucu destekliyiz. Dış bağlantılar bize komisyon kazandırabilir.

Fırsatlar. Haftaya başlamak için, Amazon şu anda 300 $ ‘a Razer Stealth Blade 13in Oyun dizüstü bilgisayarına sahip ve 16GB RAM, 512GB depolama varyantı 1500 $’a gönderiliyor. Orta seviye bir korucu arıyorsanız, Nokia 7.2 50$ indirimde ve 250$’da sevk ediliyor. Ayrıca açıklamadaki bağlantılarda Bose Hoparlörler, Apple Watch bantları ve daha fazlası hakkında daha fazla fırsatımız var.

Razer Blade Stealth 13 Ultrabook Satın Alın

Nokia 7.2’yi satın alın

Google Pixel 4’ü satın alın

Google Pixel 4 XL satın alın

Bose SoundLink Color’ı Satın Alın

Razer Seiren X USM’yi Satın Alın

Apple Watch Milanese Loop kayışı satın alın

OPPO, şirket normal Find X2’yi piyasaya sürdüğünde eksik olan Find X2 Lite’ı Portekiz web sitesinde listeledi. Telefon, tam HD+ çözünürlüğe ve 60Hz yenileme hızına sahip 6,4 inç OLED’in yanı sıra ekrandaki parmak izi tarayıcısına sahiptir. 8GB LPDDR4X RAM ile birlikte Snapdragon 765G tarafından desteklenmektedir. Arkada birincil 48MP sensör, 8MP ultra geniş ve belirtilmeyen iki 2MP atıcı ile dört kamera kurulumuna sahip. 30W şarjlı 4025 mAh pili var ve fiyatlandırması ve bulunabilirliği belirtilmedi.

Apple’ın bir sonraki AirPod’larını ne zaman alacağımıza dair iki yeni çelişkili söylenti var. İlki, gerçekleşmemiş olan Mart Etkinliği’nde çıkmaları gerektiğini iddia ediyor, ancak artık gitmeye hazır olduklarını ve büyük olasılıkla önümüzdeki ay yeni bir MacBook Pro ile piyasaya çıkacaklarını iddia ediyorlar. Bu, 13 inç’in yerini alacak söylentiye sahip 14 inç MacBook Pro olabilir. Bir sonraki rapor, Apple’ın bir sonraki AirPod’ları 2020’nin ikinci yarısına, hatta 2021’e kadar erteleyeceğini iddia ediyor.

Geçen hafta Galaxy Z Flip’in 5G varyantını alma olasılığını duyduk. Yeni kaynaklara göre 5G Z Flip, normal LTE varyantı ile aynı depolama alanına gelebilir ve fiyat etiketi aslında aynı kalacak. 256 GB’lık bir temel depolama alanına sahip olacak ve yaklaşık 1400 dolara mal olacak. 128 GB veya 512 GB depolama varyantları alıp almadığımızı bilmiyoruz, ancak alırsak aynı fiyatta kalabilirler.

Elimizde LG’den Velvet’in tasarımını gösteren yeni bir resmi tanıtım var. Teaser bize, yağmur damlası deseninde üçlü kamera sisteminden oluşan yeni kamera dizisine sahip telefonu gösteriyor; ön tarafta, merkezdeki gözyaşı çentiği dışında çok az çerçevemiz var veya hiç yok. Bu cihazın piyasadaki en iyi özelliklere sahip olmayacağını biliyoruz, ancak Snapdragon 765G ile G Line’ı devralacak, bu yüzden onu ne zaman alacağımızı göreceğiz.

Elimizde yeni tasarımı önden gösteren iPhone 12’nin bazı yeni sızdırılmış şemaları var. İlk görüntü, ön taraftaki sensörlerin arasına değil de üstüne oturan daha küçük bir hoparlör ızgarasıyla elde edilen daha küçük çentiği gösteren tedarik zincirinden bir CAD çizimine benziyor. Şimdi, çentik küçülse bile, Face ID’yi etkinleştiren aynı sensörler hala orada olacak. Ayrıca bu telefonun hem 6GHz altı hem de mmWave için 5G yetenekleri getirmesini bekliyorduk, ancak yeni bir rapora göre

Abone:

Bizi takip edin:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*