Priyanka Chopra’dan 7 alıntı – Oprah Winfrey Röportajı

Priyanka Chopra’dan 7 alıntı – Oprah Winfrey Röportajı

Ünlü Priyanka Chopra – Oprah Winfrey Röportajının kodu çözüldü ve sabah okumanız için mem’e layık görüldü.

Hızlı zekalı, akıllı ve keskin sloganlarla dolu – Priyanka Chopra, röportajlarının her zaman o hedef odaklı, hırslı hayatı yaşamak için ihtiyacınız olan her şeyle dolu olduğundan emin olur. Küresel yıldız, yakın zamanda kocası Nick Jonas ile birlikte Oscar 2021 adaylarını açıkladı ve bunu yapan ilk Hintli aktör oldu. Ve ortak yapımcılığını üstlendiği son filmi The White Tiger’ın başarısının ve adaylığının üzerine çıktığını da unutmayalım. En İyi Uyarlama Senaryo kategorisinde.

Ve sonra, zaten New York Times’ın en çok satanı olan Bitmemiş kitabı var ve Youtube, bize o yaşam dilimini ve kitabından alıntıları vermek için talk show sunucuları ve Drew Barrymore gibi aktrislerle yaptığı röportajlarla dolu. Ve oh, tüm bunların ortasında, Chopra, Manhattan’daki Sona adlı Hint restoranının yakında kapıları açacak olan ilk çıkışını duyuruyor ve Nick Jonas, sadece çoraplarımızı kıracak yiyeceklerle bizi neşelendiriyor. Sadece son birkaç ayda amansızca haberlerde yer alan tek kişinin Priyanka Chopra Jonas olduğunu ve hepsinin iyi bir sebeple olduğunu söyleyeceğiz. Ve bu da, bazılarımızın Jimmy Kimmel’in şaka yaptığı gibi muz ekmeği yaptığımız pandemide. İşte bu yüzden, küstahlığın kraliçesi Oprah Winfrey’den başkası ile olmayan bu röportaj, Oprah’ın konuşmaya yeni bir boyut getirmesiyle sonuçlandığı için her açıdan bir kazanan.

Super Soul, şov dünyasından kraliyet ailesine kadar dünyanın dört bir yanından popüler figürlerle röportajları bir araya getirdiği bilinen Discovery +’daki bir şovdur (sizi Meghan Markle röportajımızla zaten güncelledik). Evet, iki zeki kadının bir kitap, hayat ve hırsı – sevilmeyecek şeyleri tartışıyorlar. Ama itiraf edeceğiz ki, diziyi izledikten sonra birkaç mem, biraz ilhamla geri döndük ama bunların çoğu zaten bilmediğimiz bir şey değil. Priyanka’nın Hindistan’a, kitabına ve ailesine olan sevgisini dile getirmesi kadar – her şey kitabında ve internette birkaç kereden fazla söylenmiş gibi görünüyor.

Bizi sarsan tek şey, Chopra’nın Londra’dan Maui’deki Winfrey’in evindeki gösteriye ışınlanmasıydı – orada teknolojinin harika kullanımı ve belki de tüm doğru nedenlerle haberlerde kalma fırsatı. Pudra mavisi bir pantolon giyen dünya yıldızı, omuz kemiklerinde doğru miktarda aydınlatıcıyla makyajını pembe ve şeftali gibi tuttu. Maneviyat ve Nick Jonas hakkındaki dostane şakaların dışında, Chopra’nın zor zamanlarına ve Nick’le evlenmeden önceki endişelerine bir bakış attık.

Onunla ilgili en çok, en küçük şeylerde benimle ne kadar arsız bir şekilde gurur duyduğunu özlüyorum. Yemek yerken tabağım temiz olsa bile babam heyecanlanırdı. Sevdiğim bir elbiseyi giyseydim babam heyecanlanırdı. En küçüğünden en büyüğüne kadar, odadaki en gürültülü kişi o olurdu. Onun gürültüsünü, sahip olduğu heyecanı, hayatımdaki neşesini ve yatırımını ve benimle ilgili her şey için ne kadar heyecanlı olduğunu özlüyorum. Bugün olduğum yerde olmamda onun etkili olduğunu hissediyorum.

Kendinden çok emin bir adam, çok mantıklı, başarılarım, hayallerim konusunda çok heyecanlı… bilirsiniz. Bana birlikte yaptığımız her şeyi o kadar gerçek bir ortaklık sunuyor ki, annemin onu gösterdiğine gerçekten inanıyorum çünkü bu onun evliliğiydi. Ortaklık evliliği yaptı, birlikte çalıştılar, birlikte yaşadılar, birlikte eşit ortaklık içinde bir hayat kurdular ve bunun büyüdüğünü gördüm. Tam olarak neyle büyüdüğümü buldum ve olmasına izin verdim.

Annem her zaman bana yedi yaşımdan itibaren finansal olarak bağımsız olmam gerektiğini söylerdi. Bunu 7 yaşındaki bir çocuğa kim söyler?

Babamı Singapur’a, New York’a, Avrupa’ya, Hindistan’a uçtum, her yere hayatını uzatmak için elimden geleni yapmak için. Bu çok çaresiz bir duygu. Çok kızdım, Tanrı ile ilişkim biraz değişti… ama aynı zamanda Tanrı’nın da kurtuluşu bulmama ve kurtulmama yardım ettiğini hissediyorum.

Dürüst olmak gerekirse, ben de bir kadın olarak biraz daha güvenli bir yerdeyim, 20’li yaşlarımın güvensizliklerini geride bırakabileceğimi ve eskiden beni korkutan şeyler için endişelenmemek gibi hissediyorum. kadar. Biraz daha kendime güvenim var. Masaya profesyonel olarak, kişisel olarak getirdiğim şeyler… bu gerçekten hayatıma hitap etmeme yardımcı oldu.

Ailem her zaman her şey hakkında bir fikrim olduğundan emin oldu. Görüşlerime değer verildi ve bir çocuk olarak değer verildiğimi hissettim.

Lisenin her yerde zor olduğunu düşünüyorum, değil mi? Ve reşit olmak, bir kadın olarak vücudunu anlamak ve aynı zamanda değiştiremeyeceğim bir şey için değersizleşmek ya da biliyorsun, bunun utanmam gereken bir şey olduğunun farkında bile değildim. . Ama sanırım bana, koridordan geçerken kıyafetlerim tuhaf mı kokuyordu, yoksa insanlar köri mi kokuyordu ya da 16 yaşında böyle küçük şeylerin öz-değer duygusuna, sizin duygunuza çok zarar verdiğini biliyorsunuz. öz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*