PwnageTool ile iPhone 3GS’de Jailbreak iOS 4.3.1 [Step-by-Step Guide]

PwnageTool ile iPhone 3GS’de Jailbreak iOS 4.3.1 [Step-by-Step Guide]

Yeni Pwnage Tool, Universal Ramdisk Fixer ve tetheredboot yardımcı programını kullanarak iPhone 4’te ve orijinal iPad’de iOS 4.3.1’in nasıl jailbreak yapılacağına dair kapsamlı bir kılavuz yayınladık. Şimdi size, özel PwnageTool paketlerini kullanarak iOS 4.3.1 çalıştıran hem yeni hem de eski önyüklemeler olan iPhone 3GS’nizi nasıl jailbreak yapacağınıza dair basit bir eğitim sunuyoruz. Devam etmeden önce iTunes’unuzu en son sürüme güncelleyin ve cihazınızı yedekleyin.

Kilit açma gerektirenler BU YÖNTEMDEN KAÇINILMALI, iOS 4.3.1’in kilidi henüz açılmadı. Ayrıca, iPad 2 kullanıcıları OLUMSUZLUK önleyebilirlerse 4.3’ten yükseltin.

* Sorumluluk Reddi: iTD OLUMSUZLUK Bu yöntemi kullanarak cihazınıza verilen herhangi bir hasardan sorumlu. Rehberimizi takip ederek, bunu yaparsınız RİSK SİZE AİTTİR.

Aşama 1:

En son Pwnage Aracını indirin buradaveya bunun için torrent burada. Ayrıca iPhone 3GS için Pwnage Tool paketini indirin eski bagaj ya da Yeni Bootrom yanı sıra Evrensel Ramdisk Fixer burada.

Adım 2:

PwageTool4.2.dmg dosyasını açın ve PwnageTool.app dosyasını /Applications klasörünüze sürükleyin. Ardından, PwnageTool.app’e sağ tıklayın ve Paket içeriğini göster.

Daha önce indirdiğiniz iPhone 3GS iOS 4.3.1 için PwnageTool Bundles’ınızı PwnageTool.app içindeki “/Contents/Resources/FirmwareBundles/” klasörüne sürükleyin ve klasörü kapatın.

Cihazınızı bağlı bir jailbreak’e başlatırken, bir sürü metin artık Terminal’de geçecek. “Libpois0n’dan Çıkılıyor” ifadesini gördüğünüzde, istismarın doğru çalıştığını bileceksiniz. Cydia şimdi başlayacak ve cihazınız 4.3.1’de jailbreak’li olarak açılacaktır. Pek çok şeyin henüz 4.3.1 ile uyumlu olmadığını unutmayın, bu yüzden dikkatli bir şekilde kurun.

abone ol RSS Beslemesi ve bizi takip etmeye devam edin heyecan, Facebook ve Youtube en son haberler, güncellemeler ve daha fazlası için.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*