Quentin Tarantino, ‘Ucuz Roman’dan kesilmemiş sahneleri NFT olarak yayınlayacak

Quentin Tarantino, ‘Ucuz Roman’dan kesilmemiş sahneleri NFT olarak yayınlayacak

Yönetmen Quentin Tarantino’nun ödüllü ve ikonik filminden kesilmemiş sahneler yayınlayacağı söyleniyor. Pulp Fiction NFTS olarak.

CNBC’nin raporuna göre Tarantino, filmden kesilmemiş yedi sahneyi açık artırmaya çıkarmaya hazır. Pulp Fiction NFT’ler (olmayan tokenler) olarak. Buna ek olarak, 1994 filminden birkaç orijinal el yazısı senaryonun yanı sıra Tarantino’nun özel sesli yorumunu da açık artırmaya çıkaracak. Tüm bunlar, NFT pazar yeri OpenSea’de dijital olarak açık artırmaya çıkarılacak.

Bu klipler, filmin film endüstrisindeki başarısı ve prestiji göz önüne alındığında oldukça arzu edilirken, yalnızca NFT’nin sahibi buna erişebilecek. NFT’lerin nasıl çalıştığına göre, blockchain teknolojisi münhasırlık ve gizliliğe odaklanır. Yani evet, sadece bir Pulp Fiction superfan kliplere erişebilecek.

Ucuz Roman nft

Pulp Fiction Yönetmen Quintin Tarantino’nun John Travolta ve Samuel L Jackson’ın oynadığı ikinci uzun metrajlı filmiydi. 1995’te film, Tarantino ve yardımcı yazar Roger Avary’ye En İyi Senaryo dalında Oscar kazandı. Quentin Tarantino, “Bu özel sahneleri sunmaktan heyecan duyuyorum. Pulp Fiction hayranlarıma”.

Gizli Ağ ve Gizli NFT’ler neredeyse içeriden öğrenenler için ayrılmış gibidir ve hayranlarla sanatçılar arasında bağlantı kurmanın harika yollarıdır. Bu ‘gizli NFTS’, sahibinin münhasırlığını ve kimliğini korumak için harika bir araçtır.

Ucuz Roman nft

NFT için başlangıç ​​teklifinin ne olacağına dair resmi bir yorum yok, ancak ünlüler veya popüler kültürle ilişkili NFT’lerin genellikle büyük finansal rakamlara ulaştığını düşünürsek, yedi rakamlı kolay bir rakam bekliyoruz. Tarantino, bir kripto yatırımcısı ve Galaxy Digital’in kurucusu ve CEO’su Mike Novogratz ile birlikte NFT NYC konferansındaki bir panelde bu NFT’ler hakkında yorum yapacak.

Diğer yandan, McDonald’s McRibs NFT’lerini dağıtıyor ve biz de NFT dünyasının Bored Ape Yacht Club’a neden bu kadar hayran olduğunu öğreniyoruz.

(Tüm görseller: IMDB)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*