realme, realme Pad’in 9 Eylül’de piyasaya sürüleceğini duyurdu

realme, realme Pad’in 9 Eylül’de piyasaya sürüleceğini duyurdu

Gerçek ben‘ın ilk tabletinin nihayet bir lansman tarihi var! Marka bugün açıkladı realme pedi resmi olarak açıklanacak 9 Eylül. Bunun yanı sıra ince tasarıma göz atmamız için bir poster de paylaştı.

Realme, bir basın açıklamasında tabletin hafif bir tasarıma sahip olacağını, böylece hareket halindeyken eğlenebilmeniz, e-öğrenme için daha erişilebilir olmanız ve daha hafif çalışmanız için olacağını iddia ediyor. Ayrıca realme Pad’in “sinema düzeyinde tam ölçekli görsel-işitsel deneyim, birinci sınıf ses kalitesi, muhteşem bir ekran, şaşırtıcı bir e-okuma deneyimi getireceğini ve göz dostu olacağını söyleyerek bizi heyecanlandırmaya devam ediyor. “

Realme, teknik özellikler hakkında pek bir şey açıklamasa da, tabletin Geekbench aracılığıyla MediaTek Helio G80 SoC, Android 11 ve 4GB RAM ile geleceğini zaten biliyoruz. Söylentiler ayrıca 10.4 inçlik bir ekran, iki adet 8MP kamera (biri önde diğeri arkada), bir microSD kart yuvası, 7.100mAh pil, USB-C bağlantı noktası ve iki renk seçeneği – Gri ve Altın – öneriyor.

Birkaç gün içinde, markanın yeni bir ürün kategorisine girişine tanık olacağız. Fikrinizi bize bildirmek için bir yorum bırakın (çünkü önemsiyoruz!) ve daha fazla teknoloji haberi için TechNave.com’u takip etmeye devam edin.

50MP RYYB Ultra Vision Kamera ve 120Hz OLED ekran - HUAWEI nova 9 #BeAnovaStar TikTok Dance Challenge'a katılın!

8 Kasım 2021 tarihi itibariyle, Huawei nova 9 Malezya’da kullanılabilir hale gelir. Nova serisi her zaman kamera merkezli bir akıllı telefon olarak biliniyordu. Tamamen yeni bir 50 MP Ultra Görüş Kamerası, birinci sınıf bir tasarım ve gençlere eğlenceli bir eğlence ve fotoğrafçılık deneyimi sunmak için bazı temel özelliklere sahiptir. Bir Huawei hayranıysanız veya yeni bir şey arıyorsanız belki de nova 9’u düşünebilirsiniz. Neden? İşte sizi bir nova yıldızı yapabilecek altı özellik!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*