Ring Video Doorbell uygulaması yakında Windows 10 Mobile için çalışmayı durduracak

Ring Video Doorbell uygulaması yakında Windows 10 Mobile için çalışmayı durduracak

Geçen ay Ring Video Doorbell uygulamasının Windows Phone mağazasından kaybolduğunu bildirmiştik. Windows Phone Store’da, kullanıcılarının telefonlarını Ring Video Doorbellis’e bağlamalarına olanak tanıyan Ring Video kapı zili uygulamasının, Windows Phone 8/8.1 çalıştıran tüm cihazlar için artık resmi olarak kullanımdan kaldırıldığı doğrulandı.

Uygulama, Ses ve video görüntülerini Ring Doorbell’den cihazlarına doğrudan aktarmak için WiFi veya hücresel ağları kullandı. Bir Reddit kullanıcısı, Ring’den Windows 10 Mobile uygulaması hakkında aldığı postayı paylaştı. Ring ayrıca tüketicilerine bir e-posta yoluyla mevcut uygulamanın 10 Nisan 2018’den sonra Windows 10 mobil akıllı telefonlarında çalışmayacağını bildirdi. Windows 10 Mobile kullanıcılarının iOS veya Android’e geçmelerini veya aynı zamanda kullanmalarını istediler. Windows 10 uygulaması.

Ring App’in 10 Nisan 2018’den sonra Windows 10 mobil cihazlarda artık çalışmayacağını bildirmek için sizinle iletişime geçiyoruz. Bununla birlikte, Ring videolarını, şu donanıma sahip herhangi bir masaüstü bilgisayar, dizüstü bilgisayar ve tabletle evinizi izleyebilir ve inceleyebilirsiniz. Windows 10 Fall Creators Update (Sürüm 1709) veya daha yenisi.Yakın gelecekte yeni bir Ring cihazı satın alırsanız, bunun bir Android veya iOS mobil cihazında kurulması gerekecektir.“dedi şirket.

Microsoft’un mobil işletim sistemlerinden vazgeçtiğinden ve yeni bir telefon satın almayı düşünmeyen Ring Video Doorbell uygulamasının kullanıcısı, Windows destekli Windows ile hala evinizi izleyebileceği ve Ring videolarını inceleyebileceğinden, Windows 10 Mobile kullanıcıları için yeni değil. masaüstü bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar ve tabletler ve Windows 10’un en son sürümünü çalıştıran, yani Fall’s Creators Update (Sürüm 1709).

Belirlenen son tarihe kadar kullanmaya devam edebilirsiniz ve ardından yüklü uygulamayı ne kullanabilirsiniz ne de mağazada yüklemek için bulabilirsiniz. PC’leriniz veya dizüstü bilgisayarlarınız için Ring Video Doorbell Windows 10 uygulamasını mağazadan buradan indirebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*