Saint Laurent’s Fall 2019 çantaları, mirası zahmetsizce stille harmanlıyor

Saint Laurent’s Fall 2019 çantaları, mirası zahmetsizce stille harmanlıyor

Geniş, yapılandırılmış, Betty Catroux’tan ilham alan omuzlardan karanlıkta parlayan parçalara kadar Anthony Vaccarello, Sonbahar 2019 sezonu için hazır giyim koleksiyonuyla Yves Saint Laurent’in mirasını onurlandırmaya devam ediyor – ve emin oldu Aynı şeyi aksesuarlarla da yapmak için. Paris’teki 5 Avenue Marceau’daki (markanın eski haute couture evi) ve Marakeş kentindeki (1966’da Yves Saint Laurent’in aşık olduğu şehir) müzeler gibi belirli mimari kaynaklardan ilham aldı. Sezonun yeni çanta koleksiyonunda öne çıkan Monogram Saint Laurent All Over el çantası.

İlk olarak 2019 İlkbahar/Yaz sezonunda tanıtılan Monogram Saint Laurent All Over, sert yapısı, yarım ay şekli ve vintage açıklığı ile seviliyor, tepesinde çantanın yuvarlak köşeleriyle uyumlu olması için iç kısmında kavisli bir kenar bulunuyor. 2019 Sonbahar/Kış sezonu için Vaccarello, Paris ve Marakeş’teki müzelerin cephelerinde bulunanlara benzer bej ve kahverengi renklere sahip yeni bir mevsimsel yineleme sunarak evin köklerini ve tarihini onurlandırmaya devam ediyor.

Bu arada YSL monogramı, üç boyutlu iki renkli bir efektle sonuçlanan zıt siyah bir tonda basılmıştır. Bir adım öteye giderek, tüm renkler hafifçe soldurulmuş ve vintage bir etki için pürüzlendirilmiştir ve bu seri için özel olarak geliştirilmiş yeni dokulu kanvas kumaşta sunulmuştur. Bu özel kumaş %100 pamuktan üretilmiştir ve Marakeş’teki müzelerin cephelerini süsleyen rölyefleri hatırlatan atkı ve çözgü dokusunu elde etmek için yaratılmıştır.

Monogram el çantasının yanı sıra, dayanıklı malzemeden üretilmiş Cassandra çantası da öne çıkan diğer ürünler arasında. büyük de poudre deridir ve trapez şekli, üst tutma yeri ve zarf kapağı ile birlikte zarif, grafik çizgilere sahiptir. Köşebent yapısı ve sert tabanı, biraz retro ve okula dönüş havası sunar ve ayrıca tüm günlük ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde pratik olarak boyutlandırılmış çoklu iç bölmeler için yer yaratır. Dahası: Çanta, kapağa takılan normal mıknatıslı çıtçıt yerine, logo donanımı içinde bir klipsli sabitleme özelliğine sahiptir. Monogramdaki ‘L’ harfiyle, ‘Y’ harfi kanatla birlikte serbest bırakılacak – bu, biraz gizli bir kapatma hissi veren bir tasarım.

2019 Sonbahar/Kış sezonu için tamamen yeni iki el çantası da piyasaya sürüldü: Joan el çantası ve Carr茅 el çantası. Yarım ay silueti, yapılandırılmış şekli ve markanın adını zarif ve zahmetsizce zarif bir tarzda anlatan güzel bir Y kapitone kombinasyonu için Joan’ın özel bir hayranıyız. Bu çanta üzerinde logo donanımı olmamasına rağmen, sade tavrı ve temiz, grafik estetiği ile daha da yüksek sesle ifade veriyor. Öte yandan Carr茅, birlikte, rahat bir bohem havası veren hafif bronz işlemeli, kare şekilli donanım detaylarıyla tamamlanan esnek bir yapıya ve minimalist bir tasarıma sahiptir.

Saint Laurent’in Sonbahar/Kış 2019 çanta koleksiyonu artık online ve dünya çapındaki butiklerde.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*