Samsung Galaxy Fold 2’nin 120Hz dahili ekrana sahip olduğu söyleniyor, S-Pen

Samsung Galaxy Fold 2’nin 120Hz dahili ekrana sahip olduğu söyleniyor, S-Pen

Yaklaşan, yeni bir sızıntıya göre ekranlarında bazı güzel iyileştirmeler sunacak.

Dahili ekranın 2213×1689 çözünürlük ve 120Hz yenileme hızı ile 7.59″ olacağı iddia ediliyor. Bu nedenle, mevcut Fold’lardan biraz daha büyük ve biraz daha yüksek çözünürlüklü olurdu, ancak genel olarak çok benzer bir piksel yoğunluğuna sahip, bu nedenle kullanıcı deneyimi çok farklı olmamalı.

Orijinal Samsung Galaxy Katlama

Bunu olumlu yönde etkileyecek olan şey, bir delgeç kamera ile değiştirilecek olan yan çentiğin sonu (görünüşe göre zamanında hazır değildi) ve daha yüksek yenileme hızı. Ek olarak, Fold 2’nin katlanır ekranda . UTG yine de plastik bir katmanla kaplanacak.

Galaxy Fold 2, genel olarak tablet deneyimini geliştirmeyi amaçlayan bir S-Pen’e de sahip olacak. Dış ekran da orijinal Fold’a kıyasla modernize edilecek. Fold 2, delikli bir kamera ile 6.23″ 819×2267 60Hz panel alır. Bu, orijinalin 4,6 inçlik ekranından çok daha büyük bir birimdir, bu nedenle kesinlikle bir sonraki Katlanmış Katlamayı kullanmayı daha iyi bir deneyim haline getirmeli.

Bu teknik özellikler, Display Supply Chain Consultants’ın Kurucusu ve CEO’su Ross Young’dan geliyor. Fold 2 için tedarik zinciri içinde kesinlikle bağlantıları olsa da, tüm bu bilgiler için herhangi bir kaynaktan alıntı yapmadı, bu yüzden belki de makul bir şüphecilik dozu uygulamak en iyisidir. Sonra tekrar, bunlardan bazıları daha önce söylenmişti, bu yüzden hepsi ortaya çıkarsa abartı olmaz.

Orijinal Samsung Galaxy Katlama

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*