Samsung Galaxy Note 3, 10 milyon satışı aştı

Samsung Galaxy Note 3, 10 milyon satışı aştı

samsung 10 milyon kısa

10 milyon satış kulübüne bir Samsung cihazı daha katıldı. bu Samsung Galaxy Not 3 2010’da piyasaya sürülen orijinal Samsung Galaxy S’den bu yana tüm diğer amiral gemisi sürümlerine katılarak bu başarıya ulaştı. Note 3’ün piyasaya sürülmesinden bu yana yaklaşık iki ay geçti, bu da Galaxy Note 3’ün Galaxy S4’ün hızına yetişmekten çekindiği anlamına geliyor. elde edildi.

Ne anlama geliyor? Phablet’ler popüler ve görünüşe göre insanlar büyük telefonlar istiyorlar. Birçok kişi, büyük telefonların popüler olabileceği fikriyle alay etti. Çoğu kişi, tablet isterlerse tablet alacaklarını söyledi, bu nedenle daha küçük bir telefon daha cazipti.

Ancak Samsung, artan ekran boyutundan daha fazlasını masaya getiriyor. Yenilikçi S-Pen özellikleri, başka hiçbir akıllı telefonda tam olarak bulamayacağınız bir deneyim sunar. Samsung, Galaxy S4 ve diğerlerine çoklu görüntüleme ve AirView gibi şeyleri getirerek özellik boşluğunu biraz kapattı, ancak S-Pen hala birçok kişinin takdir ettiği benzersiz bir üretkenlik düzeyi sağlıyor.

Tüm bunları ve daha fazlasını resmi incelememizde bulabilirsiniz, bu nedenle, tam olarak neden Samsung’un bu kadar çok şeyi bu kadar kısa sürede satabildiğini görmek istiyorsanız mutlaka okuyun. Samsung’un 10 milyon satıcısının tam listesini aşağıda bulduğunuzdan emin olun (büyütmek için sağ tıklayın).

samsung 10 milyon[via Samsung]

| | |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*