Samsung Galaxy Watch 4 Classic ve Galaxy Watch 4 Amazon tarafından sızdırıldı

Samsung Galaxy Watch 4 Classic ve Galaxy Watch 4 Amazon tarafından sızdırıldı

İhtiyacınız olan tüm KARA CUMA FIRSATLARI!

Okuyucu destekliyiz. Dış bağlantılar bize komisyon kazandırabilir.

Samsung Galaxy Watch 4 ve Galaxy Watch 4 Classic Amazon sızıntısı özellikli

Samsung Galaxy Watch 4 Classic ve Galaxy Watch 4 geçtiğimiz birkaç hafta içinde tamamen sızdırıldı ve hatta daha dün Samsung tarafından alay konusu oldu. En son sızıntı Amazon’un kendisi tarafından sağlanıyor. Listeler Amazon web sitesinde yayınlandı ve bazı spesifikasyonları, özellikleri doğruladı ve hatta yeni akıllı saatlerin tam tasarımını ortaya çıkaracak kadar ileri gitti.

Amazon Kanada, yaklaşmakta olan Samsung Galaxy Watch 4 serisi hakkında bilinmesi gereken her şeyi sızdırdı. İlk olarak, hangi modellerin geleceği onaylandı ile başlayalım (aracılığıyla TelefonArena). Amazon listeleri aşağıdaki cihazları onaylar:

Tüm akıllı saatlerin Samsung’un yeni Wear OS birleşik platformunu ele geçirmesiyle geldiği onaylandı. Samsung’un sürümüne One UI Watch adı verilecek. Tüm cihazlar ayrıca hem Android hem de iPhone’larla uyumlu olarak listelenmiştir. Tüm akıllı saatler suya dayanıklıdır ve hepsinde Bluetooth, Wi-Fi, NFC ve GPS bulunur.

Sensörler söz konusu olduğunda, tüm yeni Galaxy Watch 4 akıllı saatlerinde Vücut Kompozisyon Analizi, Gelişmiş Uyku, V02 Max, Kan Oksijen İzleme ve Kalp Atış Hızı İzleme yer alacak.

Standart Galaxy Watch 4 40mm, 1.19 inç ekrana ve 247 mAh pile sahipken, daha büyük 44m varyantı 1.36 inç panel ve 361 mAh pil ile geliyor. Her iki cihaz da dokunmatik ekrana sahip olacak, kadran Amazon listesine göre Classic serisine özel olacak. Watch 4’ün Active serisindeki gibi kapasitif bir kadrana sahip olup olmayacağı henüz belli değil.

Galaxy Watch 4 Classic 42mm, 1.19 inç ekrana ve 247 mAh pile sahipken, 46 m’lik daha büyük model 1.36 inç panele ve 361 mAh pile sahip. Amazon listesine göre her iki Classic modelinde de hem dokunmatik ekran hem de kadrana (döner çerçeve) sahip olacak.

Yeni Samsung Galaxy Watch 4 serisi, 11 Ağustos’ta gerçekleşecek olan yaz Samsung Unpacked etkinliğinde duyurulacak, ancak yanlarında piyasaya sürüldüğü bildirilen bir dizi yeni Galaxy ürünü var. Galaxy Watch 4 40mm’nin 309.85 CAD’ye (250 USD) mal olacağı, daha büyük 44mm modelinin ise 346.82 CAD’den (280 USD) başlayacağı bildiriliyor. Classic serisine gelince, 42mm 427.73 CAD’den (343 USD) ve daha büyük 46mm 463.88 CAD’den (372 USD) başlıyor. Dört saatin tümü 27 Ağustos’tan itibaren satışa sunulacak ve Amazon listesi, kaldırılabilse de bugünden itibaren ön sipariş vermenizi sağlıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*