Samsung Unpacked Event Invitation yine sızdırıldı

Samsung Unpacked Event Invitation yine sızdırıldı

İhtiyacınız olan tüm KARA CUMA FIRSATLARI!

Okuyucu destekliyiz. Dış bağlantılar bize komisyon kazandırabilir.

Samsung Unpacked etkinliği tekrar sızdırıldı, resmi

Şu anda yaklaşmakta olan Samsung Galaxy Z Fold 3, Galaxy Z Flip 3, Galaxy Watch 4 serisi ve hatta Samsung Galaxy Buds2 kablosuz kulaklıklar hakkında her şeyi biliyoruz, ancak Samsung yaklaşan yaz için resmi tarihi açıklamak istemiyor. Samsung Unpacked etkinliği.

Geçen ayın başlarında size sahte görünen bir davetiye gösterdik ve posterin sahte olduğu onaylandı, ancak tarih değildi. Bugün bunun doğru olduğunun bir başka kanıtı. Yeni davet, Samsung’un Rus web sitesinde yayınlandı ve kısa bir süre sonra kaldırıldı. Ünlüler tarafından paylaşıldı. Evan BlassAyrıca şöyle bilinir @evleaks Twitter’dan.

site dedi “Gelecek yeni bir şekilde ortaya çıkacak. Çok Yakında.”beklenen yeni katlanabilir amiral gemisi cihazları Samsung Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3’ü gerçekten göreceğimizi düşündürüyor. Soyut şekiller ayrıca hızlı bir bakışta Fold ve Flip cihazlarını öneriyor gibi görünüyor.

Evan Blass (@evleaks) 17 Temmuz 2021

Teaser, davet tarihini onaylar ve 14:00 UTC veya 10:00 ET olan “11 Ağustos Moskova saatiyle 17:00’de” gösterir.

Amazon Kanada, yaklaşmakta olan Samsung Galaxy Watch 4 ve Galaxy Watch 4 Classic’i yeni temel özelliklerle onaylayacak kadar ileri gitti ve yeni çıkacak akıllı saatleri yüksek kaliteli tanıtım görsellerinde tamamen ortaya çıkardı.

Sızıntılar henüz burada bitmiyor, bugün Samsung Galaxy Buds2’yi beş yeni renk seçeneğiyle tanıttık ve piyasaya sürüldüğünde hangi yazılım özelliklerine sahip olacağını da gösterdik. Henüz hakkında pek bir şey bilmediğimiz tek cihaz Samsung Galaxy S21 FE, ancak söylentiler bu yıl içinde piyasaya sürülebileceğini söylüyor.

Samsung Unpacked Etkinliğine bir aydan daha az bir süre kaldı, bu nedenle, Unpacked Etkinliğinde duyurulmadan önce yaklaşan cihazlar hakkında daha fazla şey duymamız çok muhtemel. En çok hangi ürün veya ürünler sizi heyecanlandırıyor? Yorumlarda bize bildirin!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*