Snapdragon 835 ile Windows 10 akıllı telefon prototipinin yeni görüntüleri

Snapdragon 835 ile Windows 10 akıllı telefon prototipinin yeni görüntüleri

Mobilde Tam Windows 10 İşletim Sistemi? Kulağa ilginç geliyor. Windows 10 Mobile’ın hala parlak bir geleceği olduğunu biliyoruz ve en son raporlar Microsoft’un Windows 10 Mobile işletim sistemi için bazı harika planları olduğunu ortaya koydu. Microsoft, yakın zamanda Windows 10 Creators Update’i seçilen 13 Windows Phone için yayımladı. Windows 10 Mobile Creators Update, Windows Phone’lara hiçbir yeni özellik veya önemli iyileştirme getirmedi.

Windows 10 Mobile, feature2 dalından önizleme derlemeleri alıyor ve işletim sisteminin bakım modunda olduğunu zaten onayladı. Son zamanlarda, Brad Sams, Microsoft’un Windows 10 Mobile planları hakkında bazı ayrıntılar yayınladı. Şimdi Neowin ile ilgili yeni rapor bazı ilginç detayları da ortaya çıkardı.

Rapor, Microsoft’un yeni mobil deneyime sahip bir mobil cihazı test ettiğini doğruladı. Microsoft, Windows 10 Mobile’ın mevcut arayüzünü iyileştirmeyecek, ancak şirket aslında ölçeklendirilmiş UX’li Cep Telefonları için tam Windows 10 işletim sistemi üzerinde çalışıyor. Windows 10’u cihazın ekran boyutuna bağlı olarak herhangi bir biçimde ölçeklendiren ‘uyarlanabilir bir kabuk’ olan newCSHELL ile yapılacaktır.

Mobilde tam Windows 10 İşletim Sistemi Windows 10 Mobile’a çok benzeyecek ancak eylem merkezi, başlangıç ​​ekranı ve uygulama listesinde bazı değişiklikler olacak. Microsoft, geliştirmenin erken aşamasında olmasına rağmen, Windows Phone’larda CSHELL Builds’ı zaten test ediyor.

Mobilde Tam Windows 10 İşletim Sisteminin Microsoft’u mobil işine geri getireceğini düşünüyor musunuz?

Şu anda w10m’yi geride tutan tek ana sorun, şu anda “çalışmıyor” durumudur. Benim gibi 950 serisinden herhangi birini satın alan kişiler, her bir işletim sistemi güncellemesinde, donanım özellikleri verilen cihazın bir hit olacağını bekliyordu, ancak güncelleme yayınlandıktan sonra güncelleme yayınlandığında daha fazla sorun yaratan buggy işletim sistemi ile piyasaya sürüldü. W10M’nin mevcut işletim sistemi üretim sürümü, 950 serisinin + daha iyi pillerle birlikte sunduğu sürüm olmalıydı. O zaman benimseme, geliştiricileri uygulamalarla ve mevcut uygulamaların güncellenmesiyle teşvik edecek olan wp8.1 -> w10m’den daha büyük olurdu.

Bu nedenle, MS bu işletim sisteminin yeni bir yinelemesini yayınlayabilir ve herhangi bir iPhone veya Galaxy S cihazıyla aynı seviyede veya ötesinde işlev gören cihaz evliliğini yayınlayabilirse, o zaman ayrılanlar ona bir göz atmaya istekli olacaktır ve hala wp8.1’de olanlar. yükseltmek için çok mutlu olurdu.

Harika. Lütfen daha hızlı hareket edin.

Mükemmel

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*