Son Dakika Sızıntıları: iPhone 13, Apple Watch 7 ve AirPods 3

Son Dakika Sızıntıları: iPhone 13, Apple Watch 7 ve AirPods 3

İhtiyacınız olan tüm KARA CUMA FIRSATLARI!

Okuyucu destekliyiz. Dış bağlantılar bize komisyon kazandırabilir.

Apple-iPhone-13-renderler

Bugün, resmi duyurudan önce yaklaşmakta olan Apple iPhone 13 serisi, Apple Watch Series 7 ve AirPods 3 hakkında daha fazla sızıntı görüyoruz. Apple, sonbahar Apple Etkinliğinin önümüzdeki Salı 14 Eylül’de gerçekleşeceğini resmen onayladı.

Max Weinbach, bir gazeteci ve sızıntıcı, önümüzdeki hafta Apple Etkinliğinde tanıtılacak olan cihazlar hakkında bazı bilgiler paylaştı. Bazı bilgiler doğru olsa da, her zaman bir tuz tanesi ile almanızı tavsiye ederiz. Gördüğümüz tweetler önceki raporlarla aynı çizgide.

İşte paylaşmamız gerekenler

Çam (@PineLeaks) 7 Eylül 2021

Weinbach’a göre (aracılığıyla MacSöylentiler), iPhone 13 serisi, 12 serisi ile aynı fiyata mal olacak, yani fiyatlar 2021’de aynı kalacak ve iPhone 13 Pro Max, daha küçük Pro’nun alacağı birkaç özel özellikle birlikte en pahalı cihaz olmaya devam edecek. yok.

iPhone 13 mini’deki piller ek bir saatlik pil ömrü sunarken, iPhone 13 Pro Max, 12 Pro Max’ten yüzde 18-20 daha büyük bir pile sahip olacak. iPhone 13 ve 13 Pro, yüzde 10 daha büyük pile sahip olacak; ancak iPhone 13 Pro, 120 Hz yüksek yenileme hızlı ProMotion ekranı nedeniyle vanilya 13’ten biraz daha kötü bir pil ömrüne sahip olabilir.

Kameraya ulaştığında, tüm modellerdeki sensörler yüzde 15 daha fazla ışık almayı sağlarken, ultra geniş sensör yüzde 40 daha fazla ışık alacak. “Sinematik” portre video modu, bir çerçevenin ortasındaki bir kişiye veya nesneye EIS (Elektronik Görüntü Sabitleme) kullanır. “Çözgü” özelliği de içeriği sabitlemek için daha yumuşak bir teknik kullanacak ve ek efektler olacak. Gece Modu ayrıca yıldızları tanıyacak ve görüntünün keskin olmasını sağlamak için kamera ayarlarını buna göre yapacaktır. Ek olarak, Gece Modu için renk bilimi, geceleri daha iyi görüntü kalitesi sağlamak üzere geliştirilecektir.

Yeni AirPods 3, ikinci nesil AirPod’lara kıyasla yüzde 20 daha büyük bir pile sahip olacak ve varsayılan olarak kablosuz şarj sunacak. Cihazdaki pillerin önceki nesil ile aynı olduğu bildiriliyor ve pil ömrünün ne kadar iyi olacağı henüz belli değil. Ses kalitesinin aynı kalması bekleniyor, ancak bas ve alçak sesler geliştirilebilir ve biraz ince ayar yapılabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*