Sony, orta sınıf Xperia M2 ve renkli SmartWear aktivite bantlarını ortaya koyuyor

Sony, orta sınıf Xperia M2 ve renkli SmartWear aktivite bantlarını ortaya koyuyor

Sony Xperia Z2 ve Z2 Tablet, Sony’nin Mobile World Congress’te sergilenen en etkileyici cihazları olsa da, Japon şirketin kutuda saklanan birkaç güzel sürprizi daha vardı. Yeni başlayanlar için, şuna ilk bakışımızı alıyoruz. Sony Xperia M2menzilindeki herkesi geride bırakmak için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan orta sınıf bir Xperia cep telefonu.

Araçta Android 4.3 Jelly Beam olacak, ancak Sony’nin piyasaya sürüldükten sonra bir noktada KitKat’ı kitlelere ulaştırmak için hızlı bir çalışma yapmak isteyeceğini düşünüyoruz.

Bunu takiben Sony, yeni SmartWear fitness bantlarını da duyurmayı uygun gördü. Bu şeyler bileğinize takılır ve hayatınızı birden fazla şekilde iyileştirmeye yardımcı olur. Adımlarınızı saymak ve aktif olmak için daha fazla yol önermek, uyku döngülerinizi izlemek ve sizi en uygun zamanlarda uyandırmaya yardımcı olmak veya telefonunuzda bir bildirim olduğunu söylemek ve müzik parçaları arasında geçiş yapmanızı sağlamak olsun, nabzınızı tutabilirsiniz. fazla çaba harcamadan hayatınıza

mwc'de android

| | |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*