Sosyetik Kim Lim nişanlısı bilinmiyor, Stil Haberleri ve En Çok Okunan Haberler

Sosyetik Kim Lim nişanlısı bilinmiyor, Stil Haberleri ve En Çok Okunan Haberler

SİNGAPUR – Sosyetik ve güzellik girişimcisi Kim Lim, nişanlandığını sosyal medyadan duyurarak yeniden aşkı buldu.

30 Eylül Perşembe günü, Lim Instagram’da, arkası kameraya dönük olan nişanlısına sarıldığı bir fotoğrafını yayınladı.

30 yaşındaki Lim şunları yazdı: “Büyük bir büyük raunddan (yıllar sonra) sonunda gözlerimi kocaman açtım. Sana binlerce kez tekrar tekrar evet!”

Finans biriminin kimliğini açıklamadı, ancak gönderide @waleoweh’i “LL” adıyla etiketledi. özel hesapta görünüyor.

Babası milyarder Peter Lim olan Lim, Cuma günü başka bir gönderiyle devam etti ve arkadaşları tarafından “çekim için uygun” olduğuna inandırılarak “kandırıldığına” inanamadığını yazdı.

Teklifin “süper komik” ve “dram” olduğunu ekledi.

Nişanlısı, gönderiye “Seni en çok seviyorum” yorumuyla tepki gösterdi.

Kim Lim, aktrisler Fann Wong ve Ase Wang ve aktör Desmond Tan da dahil olmak üzere birçok ünlü tarafından sosyal medyada tebrik edildi.

Lim, yüzüğünü Instagram Hikayelerinde de gösterdi. Gerçek adı Wendy Cheng olan etkileyici Xiaxue’yi Instagram Stories’e de göndermeye teşvik etti: “@kimlimhl’e yüzüğün ne kadar olduğunu soruyorum ve cevabına cevabım: ‘Parmağınızda bir HDB düzlüğü takıyorsunuz’.”

Geçen yıl, Lim, üç yıldan fazla evli kaldıktan sonra Bay Kho Bin Kai’den boşandığını açıkladı. Dört yaşında bir oğulları var.

Abone girişlerinde bazı sorunlar yaşıyoruz ve verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz. Biz sorunları çözene kadar abonelerin ST Digital makalelerine erişmek için oturum açmasına gerek yoktur. Ancak PDF’lerimiz için hala bir oturum açma gereklidir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*