Spotify, ABD, İngiltere ve Avrupa’daki bazı planlarının fiyatını artırıyor

Spotify, ABD, İngiltere ve Avrupa’daki bazı planlarının fiyatını artırıyor

İhtiyacınız olan tüm KARA CUMA FIRSATLARI!

Okuyucu destekliyiz. Dış bağlantılar bize komisyon kazandırabilir.

spotify podcst'leri

Spotify, ABD, İngiltere ve Avrupa’nın bazı bölgeleri de dahil olmak üzere bir dizi bölgede birçok planı için abonelik fiyatındaki artışı duyurdu. Bu yeni fiyatlar 30 Nisan’dan itibaren yürürlüğe girecek. Şirket, İngiltere’deki müşterilere çeşitli artışlar konusunda onları uyaran e-postalar gönderdi. Fiyat değişikliğine Öğrenci planları, Spotify Aile planı, Duo planı ve daha fazlası dahildir.

Spotify, aylık 4,99 拢 ile 14,99 拢 arasında değişen birçok planının fiyatını artırıyor. Spotify Student abonelik fiyatı ayda 4,99 Yen’den 5,99 Yen’e yükseltiliyor. Öte yandan, bir Duo planının fiyatı 拢12.99’dan 拢13.99’a yükseltiliyor. Ayrıca, Spotify Aile planı için artık ayda 14,99 拢 yerine 16,99 拢 ödemeniz gerekecek. Bu fiyatlar İngiltere için geçerlidir.

Avrupa’nın diğer bölgelerine gelen İrlanda da Spotify zammı görüyor. Spotify’ın Student ve Duo planları sırasıyla ayda 鈧?.99 ve 鈧?2.99’a yükseliyor. Ayrıca, Aile planı bir değişiklik görüyor 鈧? ayda 鈧?4.99’dan 鈧?7.99’a kadar. The Verge’e göre, Asya ve Güney Amerika’daki bazı ülkeler yakında benzer fiyat artışları görecek.

Şirket, fiyatların otomatik olarak yükseltilmesinden önce etkilenen Spotify abonelerine bir aylık ödemesiz süre sağlayacak. Bu nedenle, bir abonenin Haziran fatura döngüsü sırasında bir artış görmesi muhtemeldir.

Bir Spotify sözcüsü, “Kullanıcılarımızın ihtiyaçlarına göre uyarlanmış çeşitli abonelik planları sunuyoruz ve benzersiz bir hizmet sunarken yerel makroekonomik faktörleri yansıtacak ve pazar taleplerini karşılayacak şekilde zaman zaman fiyatlarımızı güncelliyoruz” dedi. Sınır.

ABD abonelerine gelince, Spotify Aile planlarının fiyatını artırıyor. Plan, 30 Nisan’dan itibaren aylık 15 ABD Doları yerine aylık 16 ABD Dolarına mal olacak. Farkında olmayanlar için Spotify Aile planı, aynı evde altı üyeye kadar reklamsız bir dinleme deneyimine erişim sağlar.

Şirket mesajında, “Size aile ve birey olarak keyfini çıkarabileceğiniz yeni içerik ve özellikler sunmaya devam edebilmemiz için Premium Aile’nin fiyatını artırıyoruz” diyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*