Sprint HTC One M8 ve E8 artık uluslararası WiFi arama güncellemesi alıyor

Sprint HTC One M8 ve E8 artık uluslararası WiFi arama güncellemesi alıyor

HTC One M8 DSC06660

dün, HTC Bir M8 T-Mobile’da tamamen yeni EYE Experience kamera uygulamasıyla ve söz verildiği gibi bugün erken saatlerde Android 4.4.4 güncellemesi aldı Verizon modeli takip etti. Sprint hala geride kalıyor HTC One M8 ve HTC One E8Bugün bir güncelleme gören 2 model – ancak EYE Experience + Android 4.4.4 için değil.

Bunun yerine, yalnızca yapı malzemeleri ve kamera donanımı bakımından farklılık gösteren bu 2 cihaz, Sprint’in özelliklerini etkinleştirmek için bir güncelleme alıyor. Uluslararası WiFi araması (önceki bir güncelleme, eyaletler için WiFi aramasını başlattı), bu, WiFi’ye ABD, Virgin Adaları ve Porto Riko’dan ve bunlar arasında ücretsiz arama yapılmasını sağlar. One M8, yazılım derlemesi 3.30.651.2’yi alırken, One E8 1.22.651.1’i alıyor. İşte değişiklik günlüğündeki güzelliklerin tam listesi:

  Google Güvenlik Yaması

  GPS Geliştirmeleri

  Uluslararası Wi-Fi Araması

  ItsOn Entegrasyonu

  Erişilebilirlik İyileştirmeleri

  Sprint Bölgesi Güncellemeleri (HTC One E8)

Güncellemenin bugünden itibaren Ones’inize ulaştığını ve önümüzdeki birkaç gün içinde kullanıma sunulacağını görmelisiniz. Beklemek istemeyenler için Ayarlar > Telefon hakkında > Yazılım güncellemeleri bölümüne atlayarak güncellemeyi çekebilirsiniz. HTC çok fazla açıklama yapmasa da EYE Experience özellikli Android 4.4.4’ün kısa bir süre sonra gelmesini bekliyoruz. Kımıldamamak.

| | |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*