Şunu izleyin: Android 5.0 Lollipop derlemesini çalıştıran Samsung Galaxy S5 sızdırıldı [VIDEO]

Şunu izleyin: Android 5.0 Lollipop derlemesini çalıştıran Samsung Galaxy S5 sızdırıldı [VIDEO]

Samsung Galaxy S5 geri DSC05780

Google, bu yılki Google I/O sırasında Android 5.0 Lollipop’un yeni Materyal Tasarımı estetiğini gösterdiğinde, ilk düşündüğümüz şey bunun HTC ve Samsung gibi OEM’ler tarafından sunulan özel kaplamalara nasıl çevrileceğiydi. Hafta sonu başlamadan hemen önce, çocuklar SamMobile üzerinde çalışan Android 5.0 Lollipop’a erken bir bakışla bu merakı biraz gideriyoruz. Samsung Galaxy S5.

Bu aslında Samsung’un Lollipop sürümünü ikinci kez gösterişleri, ancak bu çok daha yeni bir yapı. Samsung’un sonunda Galaxy serisine sunacağı yazılımın hala erken bir sürümü olmasına rağmen, OEM’in Google’ın Materyal Tasarımı UI sürümü için tam olarak ne düşündüğü konusunda bize ipucu veriyor ve gerçekten, yarı kötü değil.

Bulduğumuz Galaxy S5’te çalışan TouchWiz’in şu anki sürümü, Google’ın Lollipop’ta sunduğundan çok daha kolay ve bazı açılardan – en azından renk şemasında – çok daha kolaydı. Lollipopped TouchWiz’in yeni sızdırılan sürümü, Ayarlar, Hesap Makinesi, Çevirici ve daha fazlasında yalnızca küçük tasarım değişiklikleriyle benzer bir TouchWiz arayüzü gösteriyor. İşte ne SamMobile fark edilen önceki sızdırılmış Lollipop derlemesinden değiştirildi:

https://www.youtube.com/watch?v=AU3H1t0kIrQ

| | |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*