Ting Mobile’a geçmek için 5 neden

Ting Mobile’a geçmek için 5 neden

Gerçek bir fiziksel ürün, hizmet, abonelik vb. herhangi bir şey satın almak söz konusu olduğunda, öne çıkan belirli markalar ve şirketler vardır. Bunun nedeni, bu şirketlerin daha büyük olma eğiliminde olmaları, pazarlama ve tanıtım için daha fazla paraya sahip olmalarıdır, ancak bu her zaman en iyi oldukları anlamına gelmez.

Bu, tercih ettiğiniz taşıyıcıyı seçmek gibi herhangi bir şeye uygulanabilir. Elbette, AT&T, T-Mobile ve Verizon, çoğu insan için bariz varsayılan seçeneklerdir, ancak bu, ihtiyaçlarınıza ve bütçenize daha uygun olabilecek düşünmeye değer başka seçenekler olmadığı anlamına gelmez. Ting Mobile, akla gelen bir operatördür ve neden geçiş yapmanız gerektiğini merak ediyorsanız, işte bunun için bazı iyi nedenler.

Sözleşme Yok

Çoğu zaman taşıyıcılar sizi sözleşmelere bağlamaya çalışır çünkü bu, bir süre için paranızın onlara gitme garantisi olduğu anlamına gelir. Anlaşmayı tatlandırmak için, taşıyıcılar bazen sizi bir sözleşmeye çekmek için telefon fiyatlarında indirimler sunabilir, ancak ya zaten bir telefonunuz varsa ve bir plana ihtiyacınız varsa? Ting Mobile, kullanıcıların ihtiyaç duydukları planlara kaydolmalarına ve gerektiğinde diğer planlara kolayca geçiş yapmalarına izin vererek burada parlıyor.

Fiyat

Ting Mobile’ın kendilerinin belirttiği gibi, ağları diğer taşıyıcıların oluşturup kurduğu ekipmanı çalıştırdığından, bu, Ting’in operasyonlarını yürütme konusunda daha düşük maliyetleri olduğu anlamına gelir. Bu aynı zamanda, planlarını diğer taşıyıcılara kıyasla çok daha düşük fiyatlandırmayı göze alabilecekleri anlamına gelir ve bu tasarruflar daha sonra sizin gibi tüketicilere aktarılır.

Plan, hat başına sadece 10 dolardan başlar ve tüm ailenizi başka bir servis sağlayıcıdan Ting’e geçirirseniz yılda yüzlerce dolar tasarruf etmenizi sağlar.

    Sınırsız konuşma ve metin için ayda 10 ABD doları (LTE/5G için GB başına 5 ABD doları)

    5GG LTE/5G, sınırsız konuşma ve metin için aylık 25 ABD doları

    Ting’in sınırsız planı için aylık 45 ABD doları (22 GB LTE/5G ve sınırsız konuşma ve metin)

Ting, hizmetlerine kaydolduğunuzda 25 ABD doları tutarında ücretsiz kredi de verecektir.

Daha iyi ağ kapsamı

ABD’de taşıyıcılar, GSM (AT&T ve T-Mobile) ve CDMA (Verizon ve Sprint) ağlarıyla ayrılır. Bu, Verizon’dan bir telefon satın aldıysanız ve AT&T’ye geçmek istiyorsanız, AT&T’den T-Mobile’a veya tam tersine geçmekle karşılaştırıldığında zor olabilir.

Ting Mobile tüm operatörlerle anlaşmalar yaptığından, bu, kapsama alanı açısından, ister GSM ister CDMA cihazı kullansanız da hemen hemen kapsam dahilinde olduğunuz anlamına gelir, bu nedenle Verizon veya Sprint’ten geliyorsanız, sahip olmayacaksınız. yeni bir telefon alma konusunda endişelenmek.

Aile dostu planlar

Tüm aile için bir plan bulmaya çalışıyorsanız, çok fazla seçenek olduğundan ve hepsinin mutlaka uygun maliyetli olmadığı için seçim yapmak zor olabilir. Ting Mobile, diğer operatörlerin sizi gerçekten ihtiyacınız olandan daha fazlasını ödemeye kilitlemek için kullandığı aile planı paketlerine sahip değildir. Her satır ayrı ayrı yönetilebilir, bu da ayda 10 ABD doları kadar az ödeme yapmanıza ve her satırın ne kadar veriye ihtiyaç duyduğuna bağlı olarak oradan ölçeklendirmenize olanak tanır.

Ting Mobile’dan en son fırsatlara göz atın.

| | |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*