UFC 264 nasıl izlenir: Poirier vs McGregor 3

UFC 264 nasıl izlenir: Poirier vs McGregor 3

İhtiyacınız olan tüm KARA CUMA FIRSATLARI!

Okuyucu destekliyiz. Dış bağlantılar bize komisyon kazandırabilir.

UFC 264

Bu Şampiyonlar Haftasonu ve bunun bir parçası UFC 264. Tehlikede olan bir unvan olmaması, Conor McGregor’un tekrar Dustin Poirier ile dövüştüğü için bu dövüşü daha az destansı yapmıyor.

İkisi arasındaki üçüncü kavga ve 10 Temmuz Cumartesi günü Las Vegas’ta olacak. “TheNotorious” (Conor McGregor) UFC 178’deki (2014) ilk maçı TKO tarafından 1. turda kazanırken, “The Diamond” (Dustin Poirier) UFC 257’deki (Ocak) rövanşı kazandığı için hayranların heyecanlanacak çok şeyi olacak. 2021) 2. tur TKO’ya kadar.

Bu üçüncü rövanş, ikisi arasındaki skoru düzeltebilir ve Connor’ın Poirer ile (Conor’u TKO tarafından yenen ilk adam) arasında bir çekişme olsa da, Poirer şu anda son 7 dövüşünden 6. olan galibiyet serisini korumak istiyor.

Etkinlik ESPN+’ya özeldir ve 10 Temmuz 18:00 / 15:00 PT’de planlanmıştır.

Aşağıdaki tam etkinlik programına göz atın.

Tarih: 10 Temmuz CumartesiErken Ön Hazırlıklar: 18:00 ET / 3 PM PTÖn Hazırlıklar: 20:00 ET / 17:00 PTAna kart: 22:00 ET / 19:00 PTmekan: T-Mobile Arena, Las Vegas, ABDCanlı yayın: ESPN+

Etkinlik kapsamı yalnızca ESPN+’da mevcuttur, yani Poirier vs McGregor 3’ü izlemenin tek yolu budur. Aşağıdaki seçeneklere göz atın ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

ESPN+’da görüntüle

ESPN+’da görüntüle

ESPN+’da görüntüle

Bu oldukça kolaydır: Zaten ESPN+ abonesiyseniz, UFC 264’ü izlemek için tek yapmanız gereken 69,99 $’lık PPV (izleme başına ödeme) ücretini ödemek.

ESPN+’a abone değilseniz, UFC PPV ve Disney paketini seçebilirsiniz. Toplam 83,98 $ karşılığında, reklam destekli Hulu planını da içeren Disney Bundle’ın (13,99 $/ay) yanı sıra UFC PPV (69,99 $) alırsınız.

Henüz ESPN+ abonesi değilseniz, ikinci seçeneğiniz UFC paketine gitmektir. Size toplam 89.98 $ ‘a mal olacak ve ayrıca UFC 264 PPV’yi (69, 99 $) içerecek olan ESPN+’ya (19,99 $’dan) bir yıllık abonelik alacaksınız.

Dustin “The Diamond” Poirier, eski Geçici Hafif Sıklet Şampiyonu. Şu anda, nakavt veya boyun eğme yoluyla kazandığı 27 galibiyetin 20’si ile UFC Hafif Sıklet sıralamasında 1 numaradır. Ayrıca Connor’a karşı teknik nakavtla kazanan ilk dövüşçüdür.

“Ünlü” Conor McGregor, eski UFC Hafif ve Tüy şampiyonu. MMA’nın en büyük yıldızı, İrlanda doğumlu ilk UFC şampiyonu olurken, dünya çapındaki en ünlü sporculardan biridir. Kemerinin altında nakavtla 19 galibiyeti var.

Etkinlik, UFC 246’dan (19 Ocak 2020) bu yana Las Vegas’ta tam bir kalabalığın önündeki ilk etkinlik olacak. Katılanlar aynı zamanda iki eski şampiyonluk rakibi arasında ilginç bir orta siklet eşleşmesinin yer alacağı ortak ana etkinliğin de keyfini çıkarabilir: 4. sıradaki Stephen “Wonderboy” Thompson ve 2. sıradaki Gilbert Burns.

Poirier vs McGregor 3’e gelince, MMA uzmanı Brandon Wise, bunun McGregor’un kariyerinin en önemli dövüşü olacağına inanıyor. Önceki eşleşmelerinde TKO tarafından Poirier’e yenildikten sonra, McGregor’un bu dövüş için ne gibi ayarlamalar yapabileceğini görmek ilginç olacak.

ESPN tarafından alıntılanan eski UFC orta sıklet şampiyonu Chris Weidman’a göre, kazanan Poirier olacak.

İkinci dövüşlerini izledikten sonra Poirier ile gitmeliyim. Conor’dan çok daha iyi karıştırıyor ve Ocak ayında Conor’un, bizim onu ​​görmeye alıştığımız enerjiye sahip olmadığını görebiliyordunuz. O heyecan. O ateş. Her zaman, kafeste yürüdüğü ve “Bu benim kafesim” dediği yerdeydi. Geçen sefer onda bunu görmedin. Conor yanıldığımı kanıtlayana kadar Poirier ile devam etmeliyim.

ESPN aracılığıyla Chris Weidman

    Dustin Poirier vs Conor McGregor (Hafif)Gilbert Burns vs Stephen Thompson (Welterweight)Tai Tuivasa vs Greg Hardy (Ağır)Irene Aldana vs Yana Kunitskaya (Kadınlar Horoz siklet)Sean O’Malley vs Louis Smolka (Bantamweight)

ön elemeler

    Carlos Condit vs Max Griffin (ağır sıklet)Niko Price vs Michel Pereira (ağır sıklet)Ryan Hall vs Ilia Topuria (Tüy sıklet)Trevin Giles vs Dricus Du Plessis (Orta Sıklet)

Erken ön elemeler

    Jennifer Maia vs Jessica Eye (Kadınlar Flyweight)Omari Akhmedov vs Brad Tavares (Orta Sıklet)Zhalgas Zhumagulov vs Jerome Rivera (Flyweight)Yaozong Hu vs Alen Amedovski (Orta Sıklet)

İzleme seçenekleri

ESPN+’da görüntüle

ESPN+’da görüntüle

ESPN+’da görüntüle

UFC 264 canlı nasıl izlenir

Bu gönderiye sponsor olduğu için Disney Streaming’e teşekkür ederiz!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*