UWP Fitbit uygulaması, GPS doğruluğu iyileştirmeleriyle güncellendi

UWP Fitbit uygulaması, GPS doğruluğu iyileştirmeleriyle güncellendi

Sosyal medya devi Twitter’ın son raporu, şirketin Ağustos 2015’ten bu yana terörü teşvik eden 600.000’den fazla Terör Hesabını kapattığını doğruluyor. Son rapor, sosyal medya devi tarafından Temmuz ayının başı ile Aralık ayının sonu arasında Twitter hakkında aldığı önlemin ayrıntılarını gösteriyor. yaklaşık 3.77.000 hesap kapatılıyor.

Rapor ayrıca, askıya alınan hesapların %74’ünün dahili spam ile mücadele araçları tarafından tespit edildiğini belirtiyor. Daha önce Twitter, İngiliz İçişleri Bakanlığı’nın şirketi, sitesinde tanıtılan terörizm ve aşırılıkçılığı sürekli olarak durdurmakta başarısız olduğu için eleştirdiği için sert eleştirilerle karşı karşıya kalmıştı.

Twitter, Terörizmi teşvik etmek için geçen yıl sosyal medya sitesinin IŞİD üyelerinin Twitter hesaplarını sürdürmesine izin vererek sürekli terör propagandası yaptığını iddia eden bir dava ile karşı karşıya kaldı.

Windows 10’daki Fitbit uygulaması bugün Windows Store’da bir güncelleme aldı ve uygulamayı 2.24 sürümüne taşıyor. Fitbit’in Windows 10 uygulaması bir Evrensel Windows Uygulamasıdır (UWP) ve Windows 10 mobilde de mevcuttur. Bu güncelleme herhangi bir yeni özellik eklemiyor gibi görünüyor ve yalnızca iyileştirmeler ve hata düzeltmeleri içeriyor.

Güncellemenin değişiklik günlüğü, uygulamanın GPS doğruluğu ve kararlılığında bazı iyileştirmeler yapıldığını belirtti. Uygulamanın genel görünümünü iyileştirmek için yapılan bazı değişiklikler de var. Uygulamanın kararlılığını artıracak bazı olağan hata düzeltmeleri olsa da.

Son güncellemede, Fitbit, kullanıcıların aramalar, mesajlar ve takvim etkinlikleri için bildirim alabilmesi gibi uygulamaya bazı yeni özellikler ekledi. Fitbit’in ürün müdürü Tristan Rice, bir tweet’te, uygulama için yakında daha heyecan verici yeni özelliklerin geleceğini yanıtladı.

— Tristan Rice (@TristanIng) 27 Temmuz 2017

Fitbit uygulamasının en son güncellemesi şu anda yayında ve kullanıcılar aşağıdaki Windows Mağazası bağlantısını tıklayarak indirebilir.

Windows 10 için Fitbit Uygulamasını İndirin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*