Uygulamalı: Acer Liquid Z2 ve Liquid E1 [VIDEO]

Uygulamalı: Acer Liquid Z2 ve Liquid E1 [VIDEO]

Piyasadaki bu kadar çok Bluetooth hoparlörü ile, mevcut seçeneklerin çokluğu karşısında kendinizi bunalmış bulabilirsiniz. Bose Sound Link Mini, UE ROLL veya Beats Pill (bunu istemezsiniz) gibi her türlü şekil ve boyutta gelirler. Hemen hemen hepsinin artıları ve eksileri var ama ortak noktaları var mı? Hepsi 100 doların üzerinde. Android Area, 50 doları bile kırmayacak bir Bluetooth hoparlörde çok şey var.

Lugulake Portable Bluetooth hoparlör sadece harika bir hoparlör değil, aynı zamanda telefonunuz için bir yuvadır. Ekranı mükemmel açıda görmeniz için cihazınızı destekler ve sesinizi en yüksek kalitede yayınlamak için kablosuz olarak senkronize olur. Hoparlör, 3,5 mm kulaklık jakı olan (temelde hepsidir) herhangi bir cihazla çalışır. ve telefonlara veya tabletlere sığabilir. Pil ömrü, şarja ihtiyaç duymadan önce 10 saate kadar dayanmalıdır.

Şu anda bu taşınabilir hoparlörü yalnızca 29 $ karşılığında alabilirsiniz. Çantanıza atıp her yere götürebileceğiniz bir hoparlör için oldukça iyi bir fiyat. Anlaşma yalnızca önümüzdeki iki gün için geçerlidir, bu yüzden sürerken yararlanın.

| | | Drenaj Google.com, 2007-2021

/*# sourceURL=/css/ampshared.css*/

Ancak bu fiyatı elde etmek için bazı üst düzey özelliklerden vazgeçersiniz. Çiftin daha önemli olan E1, 4,5 inç qHD IPS ekran sunuyor, çift çekirdekli 1 GHz işlemci çalıştırıyor ve 1 GB RAM taşıyor. Z2, 3.5 inç ekrana, tek çekirdekli 1 GHz işlemciye ve 512 MB RAM’e sahip.

Yazılım deneyimi nispeten stokta kalıyor, ancak Z2 ilk kez akıllı telefon kullanıcıları için oldukça benzersiz bir özellik sunuyor. Bir geçiş deneyimi olan ahize, “özellikli telefon” moduna geçirilebilir, bu da daha derin Android deneyimini, aptal telefon kullanıcılarının aşina olduğu şeye daha yakın bir şey için engeller. Biraz anlamsız olmasa da yeni bir kavram.

Liquid Z2 ve Liquid E1, artık her gün dünya çapında gönderilmeye hazır. Bu hafta Avrupa’da ortaya çıkacaklar. ABD’li alıcılar için şu anda cihazları Amerika Birleşik Devletleri’ne getirme planı yok.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*