Venstar Su Geçirmez Mini El Tipi Bluetooth Hoparlör

Venstar Su Geçirmez Mini El Tipi Bluetooth Hoparlör

Bluetooth hoparlörler söz konusu olduğunda, hepsi eşit şekilde oluşturulmaz. Bununla birlikte, bir konuşmacıyı da boyutuna göre yargılayamazsınız. Bazen küçük bir hoparlör, büyük bir hoparlörden daha güçlü olabilir ve daha iyi sese sahip olabilir.

Venstar Mini Bluetooth Hoparlör ile durum kesinlikle böyle. İlk bakışta, muhtemelen çok yüksek sesle çalmayacağını veya çok fazla bas olmadığını düşünürsünüz, ancak bir kez açtığınızda, bunun gerçeklerden çok uzak olduğunu anlıyorsunuz. Bu hoparlörün nasıl performans gösterdiğine ve hangi özelliklere sahip olduğuna bir göz atalım.

Venstar Mini Bluetooth Hoparlör: Kutunun içinde

Hoparlör, kırmızı ve siyah bir kutu içinde özenle paketlenmiş olarak gelir. Bluetooth hoparlörle birlikte bir USB kablosu, bir 3,5 mm ses kablosu, bir kullanım kılavuzu ve bir karabina kancası (hoparlöre takılı) alırsınız.

Venstar Mini Bluetooth Hoparlör ile birlikte verilen kablolar ve kordonlar.

Hoparlörü başlatmak ve çalıştırmak için güç düğmesini birkaç saniye basılı tutmanız yeterlidir; açılır. Birkaç saniye sonra konuşmacı “Bluetooth modu” diyecek ve eşleştirme için hazır olacaktır. Ayrıca hoparlördeki Bluetooth simgesinin altında hızla yanıp sönen mavi bir ışık olacaktır. Bir düğmeyi belirli bir süre basılı tutmanız ve bazen garip bir şekilde yanıp sönen ışıkların cihazınızla eşleşmesini beklemeniz gereken diğer Bluetooth hoparlörlerin aksine, bu hoparlör, açtığınızda otomatik olarak eşleştirme moduna geçer.

Mobil cihazınızda Bluetooth’a gittiğinizde, listede “Venstar S203” görmelisiniz. Tabletimde, cihazın adının yanında kulaklık yerine bir klavye simgesi gösterdiğini fark ettim (eşleştirdiğim diğer tüm hoparlörler gibi). Bunun bir müzik çalma cihazı olduğu düşünüldüğünde bu biraz garip görünüyor.

Android cihazdaki Bluetooth cihazları listesi.

Cihazınıza bağlandıktan sonra, hoparlörü kullanmaya hazırsınız. Müzik çalmaya başlar başlamaz, sesinin olabildiğince yüksek sesle açıldığını fark ettim. Bu nedenle, halka açık bir yerdeyseniz, bunu aklınızda tutmak isteyeceksiniz.

Hoparlör, ses yüksekliği ve netlik söz konusu olduğunda çok iyi bir performans sergiliyor. Bu boyuttaki bir hoparlör için harika bir ses sunar ve dairemin tamamında herhangi bir odadan net bir şekilde duyulabilir. Evet, dairem çok büyük değil, ama yine de hoparlörü bir odada tutabilmem ve başka bir odada ne dinliyorsam onu ​​duyabilmem güzel.

Hoparlörün gerçekten üstün olduğu yer, bas güçlendirme özelliğidir. İster bir masanın üzerinde, ister elinizde tutarken, hoparlörün her iki yanından gelen bas sesini duyabilir ve hissedebilirsiniz. Daha büyük bir Bluetooth hoparlörüm var ve neredeyse bunun sahip olduğu basa sahip değil.

Venstar Mini Bluetooth Hoparlör yandan görünüm.

Pil seviyesini temsil etmek için hoparlördeki pil simgesinin altında üç mavi ışık vardır. Üç ışığın hepsinin yanması, pilin dolu (veya ona yakın) olduğu anlamına gelir ve yalnızca bir ışığın yanması, pilin zayıf olduğu anlamına gelir. Aynı şekilde, hoparlörü şarj ederken ışıklar, pilin ne kadarının şarj edildiğini gösterir. Pil simgesinin altında yanmakta olan tek bir ışıkla, hoparlörün tamamen şarj olmasının yaklaşık 2-1 / 2 saat sürdüğünü buldum.

Venstar Mini Bluetooth Hoparlör üzerindeki LED gösterge ışıkları.

Venstar Bluetooth hoparlör, ses ve performansa açık bir şekilde odaklanıyor, bu nedenle yanıp sönen parti ışıkları veya bunun gibi bir şey yok. Sağlam yapısı ve sportif tasarımı sayesinde dış mekan kullanımı (örneğin bisiklet, yürüyüş, kamp, ​​koşu, balık tutma) için de harikadır. Karabina kancası da gerçekten kullanışlıdır çünkü hoparlörü pantolonunuza, sırt çantanıza, bisikletinize vb. kolayca takmanıza olanak tanır.

Bu hoparlörün verimli bir güç tasarrufu moduna sahip olmasını seviyorum. Hoparlör on dakika kullanılmadığında otomatik olarak kapanır. Pil ömrü için iyi olmayan, kapanmadan önce bir saatten fazla açık kalan başka bir hoparlörüm var. Yine, bu hoparlörün yapımında gösterilen özeni gösteriyor.

Hoparlör su geçirmez olmasının yanı sıra darbeye ve toza da dayanıklıdır. Böylece dış mekan kullanımı ile birlikte duşta, havuzda veya plajda zarar görme endişesi duymadan kullanabilirsiniz. Elbette bu, saatlerce suda tutmanız gerektiği anlamına gelmez (bunu denemedim, ancak konuşmacı için iyi olmayacağına eminim), ancak onu mahvetmeden güvenle ıslatabilirsiniz. .

Venstar Mini Bluetooth Hoparlör üzerindeki bağlantı noktaları ve jaklar.

Diğer birkaç özellik şunları içerir:

Bu hoparlör hakkında sevmediğim bir şey bulamadım. Gezinme düğmeleri üstte (veya nasıl durduğuna bağlı olarak yanlarda) kullanışlı bir şekilde yerleştirilmiştir. Ayrıca iyi performans gösterir ve mükemmel bir pil ömrüne sahiptir. En şık olmayabilir (bu kendim de dahil olmak üzere bazı insanlar için önemli olmasa da), ancak üzerine bir damla veya içecek dökülmesi gibi zorlu durumlara zahmetsizce dayanır.

Venstar Mini Bluetooth Hoparlör gezinme düğmeleri.

iDeaUSA Inc. sayesinde bu Bluetooth hoparlörlerden iki tanesini hediye ediyoruz. Bu çekilişe katılmak için tek yapmanız gereken e-posta adresiniz ve fiziksel adresinizle bağlantı kurmaktır (böylece kazanan siz olursanız sizinle iletişime geçebiliriz). Bu size tek bir şans kazandıracaktır. Bir birim kazanma ek şansı kazanmak için bu makaleyi de paylaşabilirsiniz.

Venstar Suya Dayanıklı Mini El Hoparlörü

En son eğitimlerimizle ilgili güncellemeleri alın.

Charnita, 2008’den beri Serbest Yazar ve Profesyonel Blogger’dır. İlk benimseyen biri olarak yeni uygulamalar ve hizmetler denemeyi sever. Bir Windows, Mac, Linux ve iOS kullanıcısı olarak son teknolojiye büyük bir sevgi duyuyor. Onunla Facebook, Twitter, Google+ ve LinkedIn’de bağlantı kurabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*