Verizon, Samsung Galaxy Camera’yı FCC’ye göre taşıyacak

Verizon, Samsung Galaxy Camera’yı FCC’ye göre taşıyacak

Bir süreliğine AT&T satın almak için tek yermiş gibi göründü. Samsung Galaxy Kamera. Android destekli bas-çek özelliği, perakende mağazaları aracılığıyla yalnızca WiFi modellerinde henüz mevcut değil, ancak görünüşe göre başka bir operatör eğlenceye katılmak üzere. FCC, görünüşe göre kameranın Verizon’un 4G LTE telsizleri olan bir versiyonunu onayladı.

AT&T’nin sürümü bile yalnızca HSPA+ olduğundan, Verizon’un cihazı eyaletlerde pazarlarken bu gerçeği kendi avantajına kullanacağından eminiz. Şirketin 3G ağı, kullanıcıların cihaza sahip oldukları süre boyunca yüklemek ve paylaşmak zorunda oldukları birçok yüksek çözünürlüklü fotoğrafla başa çıkmak için yeterli olmayabilir, bu nedenle bu konuda hiçbir masraftan kaçınılmadığından memnunuz.

Big Red’in model numarası EK-GC120 gibi görünüyor, bu nedenle bunun AT&T’nin küçük bir varyantı olduğuna dair çok az şüphe var ve içindeki 700MHz spektrumlu LTE radyoları, Verizon’un mağaza raflarına yaklaşımını doğruluyor. Ne yazık ki, bu, Verizon’un cihazı taşımak isteyen ilk kelimesi olduğu için hala nispeten erken.

Ne zaman piyasaya sürmek isteyebilecekleri belli değil, ancak Verizon markasını, Verizon’a özel yazılımı ve şirketin 4G LTE telsizlerini eklemek için küçük üretim değişikliklerini akılda tutarken bile, pazarlanabilir hale gelene kadar uzun sürmeyeceğini söyleyebiliriz. durum. Noel’den önce görmeyi çok isteriz, ama buna şapka çıkarmayın. Şimdilik, arkanıza yaslanın ve biz caddenin varış tarihini belirlemeye çalışırken sokağı yakından takip edin.

| | |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*