Verizon Wireless’a göre, Android Pay 16 Eylül’de başlayacak [Leak]

Verizon Wireless’a göre, Android Pay 16 Eylül’de başlayacak [Leak]

Android-Pay

Google I/O 2015’te duyurulan Android Pay’in, şu anda Android Marshmallow olarak bilinen Android M ile yaklaşık olarak aynı zamanda piyasaya sürüleceği söylendi. O zamandan beri, yaklaşan platformlarıyla ilgili olarak Google’dan ödeme cephesinde resmi olarak hiçbir şey duymadık.

McDonald’s’ta yakın zamanda Android Pay’in geçen hafta piyasaya sürülmesi planlanan dahili bir not, ancak aynı notta Samsung Pay için yanlış tarihlerin belirtilmesi gerçeği, Google Play Services 8.1 (Android Pay için aşamayı belirleyen) kullanıma sunulmaya başlamamıştı. henüz kullanıcılar ve şimdi 26 Ağustos gelip geçti, bu bilgilerin korkunç derecede yanlış olduğunu biliyoruz.

Google Play Hizmetleri 8.1, birkaç gündür Google’ın Android ekosistemindeki kullanıcılara sunuluyor. Google Play Hizmetlerinin en son sürümü kullanıcılara sunulduktan sonra Google, Android Pay desteğini kolayca duyurabilir. Verizon Wireless’taki güvenilir bir kaynaktan aldığımız dahili bir not sayesinde, artık Google’ın Android Pay’i çok yakında kullanıcılara sunmayı planladığını ve 16 Eylül’de Android Pay’i başlatacağını biliyoruz.

Android_Pay ile tanışın

16 Eylül’ün Android Pay için “yayınlanma” tarihi olduğuna dair aldığımız bilgilerden emin olsak da, öngörülemeyenlerin her zaman olabileceğini ve tarihlerin genellikle son dakikada geri alındığını belirtmekte fayda var. Önümüzdeki iki hafta içinde yeni bilgiler gelirse sizi haberdar edeceğiz.

| | |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*